Diyetteyken Kardio yapmak Kilo vermeyi hizlandirir mi?

HIIT gibi programlar yapmak ekstradan kilo kaybina neden olur mu?

• Evet
    100% (6)100% (11)100% (17)Oy Ver
  • Hayır
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tabii ki hızlandırır, zaten diyetten kardiyo yapılır, ben şu an diyet yapıyorum, cardiyo da yapıyorum. HIIT gibi programlar için önce bir test yaptırın, kalp sorunu olan hastaları ölüme götürebiliyor, çünkü benim HIIT programımda 3dakika ısınma sonra 1dakika 12 hızda koşup 30 saniye 6 hızda yürüyorum, sonra bunu 10 kez tekrarlıyorum, doğal olarak kalp ritmini arttırıyor, normalden daha hızlı, ama saklı bilinmeyen bir hatalığınız varsa, çok daha tehlikeli olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Öncelikle 5 -6 senedir spor ve sporcu beslenmesiyle uğraştığımı söyleyerek başlayayım lafa. Güzel beslenmezsen + aynı zamanda cardio yaparsan büyük oranda kaslarını eritirsin.. E yağ gitti kas gitti.. Ne kaldı geriye? kürdan gibi çarpık bacaklar.. Olmayan bir deribir kemik toto.. Bıngıl bıngıl kol altları. Yapmanız gereken günlük protein , karbonhidratı ve yağı tamamlayıp güzel bir şekilde spor yapmak... Spordan kasıt ağırlık antremanı. KAdınların ağırlık antremanı deyince aklına kaslı erkek görünümlü kadınlar gelir.. Ama öyle olmanız imkansız çünkü o gördüğünüz kadınlar steroid (iğne ile testesteron enjekte etmek) kullanıyorlar. E siz steroid kullanmadığınıza göre doğal ve mankensi bir vücuda kavuşacaksınız.. DOlgun sıkı kalçalar ince bel düzgün ve estetik bacaklar.. Bu konu çok uzun ilginizi çeken sormak istediğiniz şeyi yorumda sorablirsiniz.

0|0
    0|0
  • Hızlandırır..

0|0
    0|0
  • Hızlandırır tabiki :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ayrıca kalbin düzenli çalışmasını sağlayacak patlama hareketleri olduğu için ömrü de uzatır.

0|0
    0|0
  • Hızlandırır ben 6 kilo verdim ertesi ay kardiyo ile devam ettim 8 verdim. 6 daha vericem daş gibi olacam :)

0|0
    0|0
  • Buna hayır diyen çıkmaz sanırım tabi ki de hızlandırır

0|0
    0|0
  • hızlandırır.

0|0
    0|0
  • Bu bira sağlıklı nasıl ölebilirim gibi olmuş

0|0
    0|0
  • Evet hızlandırır

0|0
    0|0
  • Kardio yapmak Kilo vermeyi hizlandirir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O program kardiyo uygulamasi evet. Yağ yakimini hedefliyor o sa evet. Lakin zamanla artira artira gitmek lazım etkisini koruyabilmek için. Yani normal yürüyüşe göre kardiyo daha çok yağ yakar.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • evet hızlandırır

0|0
    0|0
  • hızlandırır

0|0
    0|0
  • Hızlandırır