Beyler bayanlar toplanın laptop alacağım bu işten iyi anlayan tecrübeliler fikir versin

Oyunları kasmadan kaldıracak (pes2012 -2013 fifa2012-2013 vs. ) kasasında ısınma problemi olmayan (aluminyum mu diyolar ne diyolar artık ) menteşeleri dayanıklı öyle olmadık yerde çatlayan kırılan cinsten değil bi laptop arıyorum. 1600 tl maksimum limit. ASUS LENOVO tercihimdir.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• aşağıdaki laptopu öneririm..bütçeyi biraz daha artırırsan GT555M ekran kartlı daha iyi bir laptop alabilirsin...aşağıdaki laptop sana yeticektir ama GT555M ekran kartlı bir laptopla bir kaç sene daha sorunsuz oyun oynayabilirsin..aşağıdaki laptopu sakın kaçırma derim..

link

0|0
    0|0
    • gt 610 ve üstü lazımmış. yani pc dükkanındaki adam öyle dedi. pes2012 yi benim ati radeon hd 4650 ekran kartlı laptopum kaldırıodu. ki o laptopu ben 3 yıl önce hp pavilion olarak aldım core 2 duo idi. bunların ekran kartları niye böyle dandik bilmiorum. 1.5 milyar civarında ki laptopların alayının oyunları ucurması lazım.

• walla yazdım şişman bi adam anlatıp duruyo. hiçbişeyde anlamadım. 20 dklık video cekmiş 10 dksını izleyebildim adam bi ekran kartında performans neye bağlıdır sorusuna cevap vercek, işte bu performansı belirlemez, şuna bakarsak o da belirlemez, ekran kartının GB ı hafızası 2 gb 1 gb olması belirlemez diyip durdu. e ne belirliyo lan bunu ?

• ilk önce modeline bakıcaksın..baktın modeli gt610m daha sonra özelliklerine bakıcaksın...hangisinin özellikleri yüksekse onu alıcaksın..adam gb konusunda haklı..önemli olan ekran kartının gb'sı değil..aslında gb önemli bir şey ama ondan önce daha önemli olan başka bir şey var...oda bit...

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• link bu tam sana göre hem 1600 tl hem 1 gb ekran kartı var i5 işlemci 4 gb yeter yani

0|0
    0|0
    • benim önerdiğim laptop i7 işlemcili ve gt540m ekran kartlı...

• enn uyuz oldugum hp firması en cok ati ekran kartını kullanmış. nerdeyse dierlerinde ati radeon ekran kartı yok dier firmaların ne bu nvidia aşkı anlamış değilim.

• link aslında oyun için üretilmiş laptop bu tabiki bu parayı verebilirsen

• amd alma intel i7 düşün 1600 lira filanda düşünme 1600 lira vercem diyince gözüne çok gelebilir ama bi laptobun 5 sene ömrü var bi kere alıncak sonuçta en iyisini al maddi durumun mümkünse 4-5 sene sonrada yükleyebilceğin oyunları kaldırabilsin

0|0
    0|0
  • paran varsa macbook al. yoksa Sony Vaio > Lenovo > Toshiba > Diğerleri.

0|0
    0|0
  • toshiba saglamlık nedenmi 1992 model bir leptop geldi kendi cd rom'undan üzerine xp kurduk.

0|0
    0|0
    • toshibanın hangi modelini önerirsin ?

• bak gene kafam karıştı. asus lenovo sony toshiba. hangisini alayım. ekran kartında tamam ati alıcaz ok. ama kasası soğutma sistemi ne bilim bunlarda kafam karışıyo.

• Toshiba kadar soguyanını bulamassın ama dell'de iyi sogutma yapıyor onuda düşünebilirsin sony çok iyi olular ama düşürmeye cizige gelmezler biraz nazik bullanman gerek

• Dostum sana en az i5 işlemci lazım.Isınmayı derk etme.Soğutucu alırsın.

0|0
    0|0
    • amd ekran kartlı yani eski adıyla ati radeon ekran kartlı laptoplar daha kıyak oyunlarda. nvidialar hep traş. varmı böyle verebilecğin link ?

• samsung

0|0
    0|0
  • LG alma da ne alırsan al. Ciddiyim elinde patlar yoksa.

0|0
    0|0
  • Geldim dostum. En pahalı laptop'u al bence. İyi akşamlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...