Ban yağ tulumu dediler sizce doğru mu, moral verin :) ?

spor salonunda alay konusu oldum, moral gerek

Güncellemeler:
bakın baska bı gonderıde resım koydum daha uygun cevapları oarada beklıyorum :)
profıl resmımdekı gıbı vucudum, yağ tulumu gıbı mı duruyor

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• ay aman derlerse desinler, yemeğini suyunu onlar mı veriyorlarmış, bende topluyum ve spor salonuna gidiyorum, hayır kilolu olupta seni burger kingte görüp bunu söyleseler tamamda spor salonunda bunu diyen arkadaşlar fitness yaparken beyinlerini eritmişler herhalde. Bu camiide namaz kılan adama dinsiz demek gibi bir şey, beyin noksanlarıymış onlar takma sen sporuna devam et 2 aya o yağ tulumunu göster onlara

0|0
    0|0
  • Kilonla barisiksan sorun yok, degilsen cevabini ver.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim resmini görmedim ama zaten bir önemi yok bunun.. Bende küçükken 15 16 yaşlarımda epeyi kiloluydum ama öyle böyle dğeil ya. E benlede dalga geçerlerdi biraz. Ama şu anda baklavalarım var dostum.. Kilolarınla barışık ol demiyorum sana olmada zaten. Bunlardan kurtulmak senin elinde.. Neden sen karızmatik bir çeneye kaslı kollara o güzelim sixpacklere sahip olmayasın.. Bir sebebin dahi yok.. Sen zaten adımını atıp spor salonuna yazılmışsın.. Artık disiplin zamanın. Disiplinli bir beslenme programı ve güzel bir spor programı ile güzel bir vücuda sahip olabilirsin. Her konuda yardımcı olmaya çalışırım sana kafanda soru işaretleri varsa gel anlatayım sana.. Ama üşenme sor ve hayatında uygula.

0|0
    0|0
  • Sana bu diyen hocalar mı orda ki spora gelenler mi? Hocaların demesi etik değil. Ama şuda var sırf seni kilo vermene odaklandırıp hırslandırmak içinde demiş olabilirler.

0|0
    0|0
  • kaç kilosun

0|0
    0|0
    • resım nasıl atabılırız bakıyorum bulamıyorum resım en uygun cevap olur

Yükleniyor...