Martin 2-3unde spora baslicam spor salonuna gidicem vucudum kac gun veya ayda fit olur oturur?

Bu arada haftada min 3 max 6 gun gitmeyi dusunuyorum siz haftada 3 gun gittigimi farzederek cevaplayin lutfen?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• 15 günde falan çözersin o işi eğer sıkı çalışırsan ama, biraz kaytarırsan en kötü 1 aya plaj vücudu yaparsın, yalnız bu bazıları çok fazla şişiyolar bu arnold falan varya onun kadar olmak istiolar onlar kadar olma sakın. benim profil fotosuna bak o kadar ol yeter bende 1 ayda yaptım bu vücudu

0|1
    0|1
    • Sagolasin ya cok tesekkur ettim aynn ben yuzucu kasi istiyorum estetik abarti olmayan fit vucut bazilari abartiyor hic guzel degil hayvan gibi oluyor

• sen 4 sene boşa gitmişsin kanki ben 1 ayda çözdüm o işi :D şaka bir yana en iyi yöntem deneme yanılma yöntemidir 1 ayda olmadığını görünce zaten bu işin kolay olmadığını anlayacaktır :) bu arada senin fotonu da görmek isteriz 4 senede neler yaptın bakalım @Marshal2

• Alaya vurduğunu anladım zaten virazda umitlendirip hayal kırıklığına ugratmamak lazım :) tabi neden olmasin

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Şimdi kardeş o işler öyle 1-2 ayda olsaydı... Sİxpackler 2 ayda çıksaydı her taraf baklavalı erkeklerle dolu olurdu. Body Building ciddi bir disiplin ve zaman isteyen bir spor dalıdır.. Hayat tarzıdır BB.. Yani resmin yok o yüzden şu kadar sürede böyle olursun demek zor.. Ama 15 günde plaj vücudu yaparsın falan yaparsın diyerek kimseyi kandırmaya gerek yok.. Sen bir başla salona.. İlgili ol araştır internette. Güzelbir beslenme programın olsun. Proteinini karbonhidratını yağını tam al.. Gereksiz besinlerden uzak dur.. Aceleci olma.. Zamanla olacak bir iş bu. Bu arada spor salonundaki o cahiller gibi olma diye söylüyorum. Ağırlıkları yavaş kaldır yavaş indir. Ağırlıkları sallama kaslarını kullanarak yavaş yavaş yap.. Ağırlığını iyi ayarla.. Tam yap. Millete artistlik yapcam diye fazla ağırlıkları alıp kaslarını çalıştırmadan çıkma salondan :)

0|0
    0|0
    • Sagolasin kardesim ama idmanliyim kikbox kursuna falan gitmisitim ordan az bucuk idman var cok zorlanacagimi sanmiyorum birde amac ilk basta fizigimin oturmasi hemen baklava yapayom mantigi yok uzun vadede insallah o :)

• Peki :) kendini zorla ama doğru zorla yani Yaptığın hareket kasa vursun. Diger kaslari devreye sokmadan duzgun yaparsan faydasini daha hizli ve güzel gorursun :) mesela ön kol yaparken Omuzlarini sabit tut. Kollarini tam ac ve tam kapat.. Coook hareketler var ya araştır :)

• Adam kaç günde fit olur dedi ya. Lütfen silkin beni :((((

1|1
    0|0
  • En az 2 yıl

0|1
    0|0
Yükleniyor...