Karın kası icin ne yapabilirim?

Düzenli sabah koşuları dışında spor yapmıyorum. Gayet formda bir vücudum var yani göbeğim vs yok. Ama karnımdaki kasları sertlestirmek istiyorum. Kadınsı hatları kaybetmeden nasıl karın kası yaparım bilgisi olan var mı? NOT: düzenli mekik çekiyorum zaten.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Karın kası için vücut yağ oranınız çok önemli..5000 mekik çekin isterseniz yağ oranınız müsait değilse o sixpackler malesef çıkmayacak :( Tavsiyem maddi durumunuz el veriyorsa spor salonuna gidin. Çünkü sırf kardio yaparsanız vücut kaslarınızı çalıştırmayacaksınız. E ne olacak sürekli kardio mekik kaslarınızı yakacaksınız.. Öncelikle bir spor salonuna yazılın ve ağırlık antremanı yapmaya başlayın. Evet doğru duydunuz, ağırlık antremanına gireceksiniz. Ağırlık antremanı deyince kızların aklına direkt erkek gibi kaslı kadınlar geliyor.. Ama öyle olmanız hormonal olarak imkansız.. O kadınlarda zaten Steroid (İğneyle testesteron enjekte etmek) kullanarak o hale geliyolar.. Eveet spor salonuna gittiniz ağırlık çalıştınız.. Bunun yanı sıra beslenmede oldukça önemli hatta ennn önemlisibeslenme.. Bu çok uzun bir konu.. Sorularınız olursa yorum olarak sorabilirsiniz :)

0|0
    0|0
    • Tesekkurler yorumunuz icin. Beslenmeme zaten cok dikkat ediyorum. Bu yıl biraz yogun oldugum icin seneye kadar spor salonuna yazilamayacagim. Kendi yapabileceğim seyler var mı diye merak etmiştim

• Anladım koşudan ziyade ben hızlı tempo yürüyüşten yanayım. Fazla kilolariniz yoksa gumde yapacaginiz bir 25 dakikalik tempolu yürüyüş yeterli olacaktir. Bunun yaninda evde şınav turlerini.. BElinize eşit miktarda ağırlık alip squat yapabilirsiniz kalça kaslariniz ve bacaklariniz için. . Ama tercih her zaman icin spor salonu olsun :) başarılar

• Tekrardan tesekuurler :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Sadece 3 çeşit mekik çeksen yeter...

Alt orta üst karnı çalıştıran mekik hareketleri.

http://m.uzmantv.com/konu/mekik-cekmeyi-ogrenin

0|0
    0|0
  • belirli bir süredir normal mekik çekiyorsan, omuzlarına dumbell alarak mekik çekmeye başla 4*15 şeklinde olacak şekilde ayarla kiloyu proteinli beslen, ve yağ oranını biraz daha aşağıya çekmen gerekli bunun içinde kardiyo gerekli, kardiyo ve karın hareketlerini aynı güne alma yalnız

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı yiyecekler tüketin;yağ oranınızı tüketin ve günlük 50 mekiği geçmeyin.

0|0
    0|0
  • mekik çek

0|0
    0|0
  • Bir video var 8 dakikalik ben telefonuma kaydettim. ama internetteki linkini bulabilirsem atarim sana

0|0
    0|0
  • Göğüs kafesine hafif ağırlık al ve mekik çek

0|0
    0|0
  • Hayal edebilirsin -.-

0|0
    0|0
  • Mekik Şınav

0|0
    0|0
  • Yakında Adonisde yapacak hatunlar.