Bayanlar, neden böyle düşünüyorsunuz ?

siteden okuduğum yorumlarda bayanlar genelde aldatılma , terk edilme veya başka bir sorunlara karşı erkek arkadaşından eşinden nişanlısından intikam alma yolunu sus hiç bir şey söyleme tepki verme o olmamış gibi onu unutmuş gibi davran sanki hiç hayatında bulunmamış gibi davran olarak görüyorlar erkekler ise bence bu hareket karşısında onun yaptığını hazmettiği o yüzden cevap vermediği tepki vermediği olarak yorumlar. en azından ben öyle düşünüyorum neden böyle düşünüyorsunuz bu hiç olmamış gibi davranma tepki vermeme davranışını falan kendinize yapılmasından hiç hoşlanmadığınızı ve en çok bu davranış karşısında sinir olduğunuz dan mı ?

Güncellemeler:
calibre nin de dediği gibi

bu yaptığınız davranışın aynısını karşı taraftan gördüğünüzde nasıl bir tepki verirsiniz merak ediyorum. hırslanır mısınız daha mı sinirlenirsiniz yoksa gözden ırak olan gönülden de ırak olur misali ses çıkarmadıkça daha mı çabuk unutursunuz ?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• ee ne yapmalarını önerirsin?

0|0
    0|0
    • bilmem. bu yaptığınız davranışın aynısını karşı taraftan gördüğünüzde nasıl bir tepki verirsiniz merak ediyorum. hırslanır mısınız daha mı sinirlenirsiniz yoksa gözden ırak olan gönülden de ırak olur misali ses çıkarmadıkça daha mı çabuk unutursunuz ?

• sürekli sevdiğini iddia eden ama erkeğin davranışlarına dayanamayıp giden biri ne yapar mesela

• acısını çeke çeke gider oradan .ama intikam almak isterse sessizce bekler yine en kötü anında çullanır .

Kızlar Ne Diyor 7

• güncelleme: şahsen ben beni çok sevdiğini bildiğim birini aldatsam karşımdakine bunu söylesem o da bana tek bi cevap atmasa yada sadece tamam dese öyle bi koyarki... "hiç umrunda değilmişim zaten, acaba o benden önce beni aladatıyo muydu?" diye içime kurt düşer hatta.

1|0
    0|0
    • peki aldatmadıysan ama sen çekip gittiysen o da hiç bi tepki vermeyip susuyosa ?

• gidiyosa sevmiyodur sevmeyene de sussan veya susmasan bişey farketmez diyosun yani

• aynen oyle. konuşmaya değmez. yolu açık olsun gidenin.

• Unut derim ben hep,sebebi de seni aldatan kişinin senin sevgine layık olmaması,değmeyeceği için yani intikam almaya bile değmez bence.Olmamış gibi de davranmamalı insan çünkü hayattan almamız gereken öğütler var,öyle davranırsan kendini gerçeklere kapatmış olursun.

0|0
    0|0
  • Çünkü konuşmak o eskiyi hala düşündüğün, önemsediğin anlamına gelir, hemcinslerim haklılar, en iyi ceza görmezden gelmektir.

1|0
    0|0
    • Empati yaptım ve karşımdaki adamın beni iplemediğini düşünürüm O sustukça.

• E amaç o zaten, ne diyorum ben sabahtan beri. Neyse ya.

• ee umursamadığını hissedince siz kızlar daha mı çok seviyosunuz nedir yani

• en iyisi budur. çünkü aldatan, terk eden bi insan demekki beni sevmiyo, acı çekmem, üzülmem falan umrunda bile değil. "beni düşünmeyeni ben hiç düşünmem/düşünmemeliyim" teorisi devreye girer hemen. beni aldatana gidip yalvarıcak halim yokya.

0|0
    0|0
    • peki aldatmadıysa ?

• aldatmadıysa derken? sadece ayrılmak istediyse mi demek istiyosun?

• evet bayan tarafı sadece ayrılmak istediyse ve terkedilen kişi sadece susuyosa ?

• Söz gümüşse sükut altındır.

0|0
    0|0
  • çünkü bunu hakediyorsunuz

0|0
    0|0
  • cunku tepkı verdıgımızde sız de bısekılde tepkı verıyorsunuz ama sustugumuzda vıcdan yapıyorsunuz bence bu en ıyı ceza cunku o zaman hıc unutmaz bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ABicim bir çoğunun midesi geniş senle benle alakalı bir durum değil. Bugün sen varsın yarın ali veli kırk dokuz elli var :) Şimdi bu yorumu hazmedemeyip cevap vermeden -1 verecekler izle gör :D

1|0
    0|0
    • olabilir. onlar için ayrım yok hani diyorlar ya bayanlar şevkatli bir omuz ister ağlayabileceği gülebileceği falan.. evet öyle omuz ama kimin olduğu farketmiyo ister alinin olsun ister velinin :)

• ben artı 1 veriyorum çünkü ali veli kırkdokuz elli lafın beni acaip güldürdü:)))

• thaks okyanus :))

• skn yarar diye bir laf var erkekler skyo yol veriyor onlarda burrda kendini tatmin ediyolar aldırış etme kızlara lafım kulagı küpeli artıst erkeklerle takılan sizsiniz yapcak birşey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...