Kendimi tanıyamıyorum dönüşü nasıl olur onu da bilmiyorum yardım eder misiniz?

Bir kızı platonik 10 sene seversin. Bunun sonucunda alkol, sigara, jilet ruhsal dünya bozukluğu başladı. Sınıfta herkezin alay konusu oldum sevdim diye.. Gözümün kararmaması için okuldan kaçtım. Şimdi sınıf tekrarı yapıyorum ve önceki sene başarıyla bitirdiğim staj sonrasında yeni bir staj aylık maaşı düşük ve saatleri yüksek. Aile boşanma aşamasında. Ben bu çıkmazdan nasıl çıkarım sayın KS halkı?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Kızı sen gözünde fazla büyütmüşün,benim görüşüm şu ben güzele güzel demem benim olmayınca.Yani elindekini seveceksin.Ailene belki bir şey yapamazsın ama sen daha önemlisin dua et ki daha kötü olmamışın.

Sana sorarım,temiz dürüst bir kızla evlensen kız senin bu huylarını öğrense değer mi hiç,yazık değil mi eşine?Kadın kendini sana saklasın,kocasının kendini sevmeyen bir kız için 10 yıl boyunca yaptıklarına bak.Haksız mıyım?

Şimdi hayata asılma zamanın,o alışkanlıklarını bırakman da senin elinde içen sensen istemezsen içmezsin(keyfinin kahyası sensin yani,bu bedenin sorumluluğunu alan sensin).Umarım yard. olur.

0|1
    0|0
    • :) Evet fazla büyüttüm onu gözümde fakat hiç kimseyide onun kadar sevmedim. Dönüşü yapmaya çalışıyorum ne kadarı duvara değer ne kadar çizikle dönülür artık.

• 0 değer eksiye düşmez dibe vurmuştur. Yerin dibine gömmek için ise baya bi çaba gerekli. Kalbimi kırmadın sen benim fikirlerime saygı duyarsın ben senin fikirlerine saygı duyarım daha ne fikirler var bir emir vardır hayat kurtaran bir emir vardır can alan. Yardım etmek istediğini bildiğim için ise halen sana cevap yazıyorum ya buna değebilen bir kişiliğin olduğunu seziyorum. :) İyi akşamlar.

• Sağol,sana da hayırlı akşamlar.

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendini jiletlemen alkole abanman, bir kız için mi? Ailen için mi? Haa ikisi içinsede bu birçözüm değil. Bir insan için özelliklede sevgili olmadan birşeyler yaşamadan platonık secdiğin kişi için bunu nasıl yapıyorsun?

Ailen neden boşanma aşamasında? Geçimsizlik mi? Ve sende bu kötü duruma alkol ve jiletle destek veriyorsun. Genç olabilirsin ama bu kendin ailen ve eğitimin için olgun davranmayacağın anlamına gelmez.

0|1
    0|0
    • Ben onu sevgilim olsun diye sevmedim. Ailemden biri gibi sevdim annem gibi babam gibi. Ailem geçimsizlikten dolayı. Şuan jilet yok ama hala izleri var kolumda jilet bitti alkol devam. Sayın KS üyesi evcilkaktüs; siz bu zorluklara ilk kez 18 yaşında giriyor ve ailenizin dengelerini düzeltmeye çalışıyormuydunuz?

• yaptığımız hatalardan kimse sorumlu değildir.. tek sorumlu biziz ya izin vererek, ya susarak, ya da eylemi gerçekleştirerek..

0|1
    0|0
    • Hep öyle değilmidir zaten? Eylemi uygulayan isen Cellad, eylemin uygulanmasına izin verirsen Cani, susuyorsan kurbansın.

• bkz. kendin ettin kendin buldun

bir kiza degmez

0|1
    0|0
    • Değmiyormuş ya. Onuda anladım zamanla.. Fen lisesine gidecek kafa varken endüstriye düştük.

• herseyin sonu degil belki zorlanacaksin ama cabala iyi yerlere gelmeye calis

• Ya bende kafa var mm nasıl anlatsam. Hani son teknoloji bir motor olur 300 350 HP. Bastığın an 100km'yi görürsün. Benimde öyle ama paslıı.. pası arındırmam gerekli.. yapacağıma inanıyorum gerektiği yerde 500'ü de bulurum. Ama eksik kaldığım dersler var matematik 2 senedir görmedim fizikte öyle. Kümelerden tut, polinomlara geometrilere kadar gidicem.

• ben de bilemedim.

0|1
    0|0
  • zamana bırak ne desem bilemedim.

0|1
    0|0
    • Alıp başımı gidesim var başka bir şehire.

• Döneceğin yer aynı olunca gitmekte bir işe yaramıyor ama. Amaç gidipte dönmemek. :/

• bence işe yarar. git biraz kafanı dinle.

• sabretmekten ve ALLAHA dua etmekten başka çaren yok

0|1
    0|0
    • Bi yerde patlıcam ama nerede sabır sabır diye sustuğum için şuan bu haldeyim.

• kiz ünlü falan mi?)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...