KS,dekı yorumlar hakkındaki gerçekçilik payınız ne kadar? yoruma inanıp o yönde hareket ediyor musunuz?

sorduğunuz soru hakkında alacağınız cevapla tatmin oluyomusunuz?veya olumsuz aldığınız cevap üzerine araştırma içerisine giriyomusunuz?yapılan yorumları beğeniyomusunuz?özellikle mutlu mesut giden ilişkilere yapılan olumsuz yorumlardan esinlenerek sordum bu soruyu,şahsen ben yorumlarımı ciddi ve gerçekçi yapmaya çalışıyorum insanların gerçekten sorunu var yardımcı olalım diye düşünüyorum..dangalakça küfürlü yorumlardan nefret ediyorum basit ve kalitesiz kişiler kendilerini belli ediyor dikkate almamak gerek öylelerini birde 2-3 bayanada uyuz oluyorum onlar kendilerini biliyor zaten.. bu benim sorum soruyu beğenmeyen okumaz cevap ta vermez bu kadar basit

Güncellemeler:
birde unutmadan farklı bakış açısıyla komik cevap veren,bkm ciler iyiki varsınız sizleri seviyorum güldürmeye devam edin dua ederim:)

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Yardıma veya fikre ihtiyacı olduğuna inandıklarıma çoğunlukla samimi ve objektif cevaplar veriyorum , eğlenilecek soruda da eğleniyorum .Damara göre şerbet misali

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 2

• milletçe çok konuşuyoruz!az iş yapıyoruz!

0|1
    0|0
  • Her soruay ciddi cevap veriyorum. Dalga amaçlı sorulan sorulara hiç bulaşmıyorum. Ciddiyet yoksa ben de yokum. Onun dışında genelde bildiklerimi paylaşmaya ve yardım etmeye çalışıyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...