Spor ve kilo vermek hakkında?

2ay önce 68 kiloydum yememden kısarak ve çok su içerek 60 kiloya düştüm boyum 176 fakat çok iri yapılıyım kilolu duruyorum. 1ay önce spora basladım bacaklarımın inceldiğini farkettim az da olsa spora devam etmelimiyim ne gibi spor hareketleri önerirsiniz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Beslenmeniz çok yanlış. Kaslarınızı eritiyorsunuz. Böyle devam edersenizbir deri bir kemik ya da armuta çöp batırmış gibi olacaksınız... Yapmanız gereken düzgün beslenmek doğru beslenmek.. KESİNLİKLE AZ YEMEK DEĞİL. SPorda en yanlış anlaşılan durum beslenmedir. Güzel bir vücut için doğru besinlerden bol yemeniz lazım.. Karbonhidrat, protein ve yağ bunlar olmazsa olmazlarımız.. Beslenmeni bir an önce düzeltmelisin aksitaktirde 1 haftada yaktığın 1 kılo kası 4 5 ayda alacaksınız.. Kas yakmak kolay kazanmak zordur. Sizin hayalinizdeki vücuda sahip kadınlar (nedir bu dolgun sıkı kalçalar , boydan boya ince bir çizgi olan yağsız bir karın.. İncecik bel güzel düzgün ve sıkı bakaclar..) erkek gibi kas çalışıp, düzgün beslenme programı olan insanlar.. Bunları 5 seneye yakındır BB ve fitness yapan birisi olarak söylüyorum. Kafanızda soru işaretleri varsa çekinmeyin yorum olarak sorn :)

0|0
    0|0
    • Yemekde bir sorun oldugunu düsünmüyorum. Sonucta güne kahvaltıyla başlıyorum ve ekmel hariç kahvaltıda yenecek herşeyi yiyorum öncedende öğle yemeği yemezdim abur cubur tüketirdim şimdi onun yerine meyve yiyorum akşamlarıda yemeklerden 1-2 kaşık yeterli oluyor zaten. Tüm besinlerden aldığımı düşünüyorum bu yüzden

• Ama nerden? Vücudunda protein kaynakları kaslarındır.. Yani o güzel görüntüyü sağlayan kaslarını eriteceksin.. Onlardan yiyeceksin.. E yağda yakamadın düzgün beslenmediğin için.. SOnuç olaraka çokkkk çirkin bir görüntü.. Cılız olacaksın ama gıdı var, göbek var bacaklar incecik popo yok.. Büyük hüsran. Yağlı ol bu halinle kal daha bile iyidir. Ama diyosanki düzgün bir vücuda sahip olcam iyi bir beslenme lazım sana.. Şimdi yazarımda bunları bile okuyacağına emin değilim ondan okuyup sorarsan yine yardımcı olurum elimden geldiğince :)

• Evet yardımcı olmanızı istiyorum ama mesaj atamadım size :) mesaj atarsanız

Erkekler Ne Diyor 2

• "İri kemikli" olmak diye bir şey var.

Biyolojik olarak yok ama bazı insanlar cidden iri yapılı oluyor. Kilo ile alakası olmayan bir durum. Kilon sağlık sınırları içerisindeyse pek yapacağın bir şey yok. Belki biraz kas çalışıp daha fit bir görünüm elde edebilirsin ancak fazla kas yapman durumunda da erkeklerin çoğuna pek çekici gelmezsin.

0|0
    0|0
  • spor yapıp normal beslen
    bol bol kardıo yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasıl 8 kilo verdin canım bir anlatır msin bana iyice

0|0
    0|0
    • Tabi anlatayım.. Hayatımdan çikolata cips ekmek vs bunları kaldırdım. Sabah kahvaltıda domates peynir zeytin sadece, aksamları birsey yemiyorum ya da bir kaç kaşık yemek yiyorum günde 3litre su içiyorum yanında sporda var tabi

• Canım sagol ama
      Sana mesaj atamadım ben biraz ozel bisey soracaktım da

• Ben bitter çikolata yiyorum arada ve bir şey olmuyor ;)) abartmamak kafi. Haftada bir rest day yapabklirsin ki tatli krizlerine mani ol.

Yükleniyor...