Aykut Kocaman'da mı hata var yoksa takımda ruh mu yok?

Fenerbahçeliler öncelikli yorum yazarsa sevinirim

bazen dıyorum aykut mu cıkıp gol atacak orta sahayı ayakta tutacak bazende dıyorum kı teknık hocamızda ıs yok kısaca aykutu yorumluyalım arkadslar yav transferse yapıldı daha ne olacak nıye oynayamıyor bu takım dun aylıycaktımm ya nerdeyse

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında Aykut Kocaman erken değişiklik yaptı.Sorunun birincisi bu.

İkincisi de Bienvenu ve Cristian Baroni de.Saçmaladılar sahada.Bienvenu'ya spiker bile dedi kendinde değil diye.. Onun dışında ben yine de hatayı hocada görüyorum erken değişiklik maçı verdi.Genel olarak hep böyle hata yaparsa hep böyle şeyler yaşanır.

0|0
    0|0
    • gs yenıldı ama oynadıgı topa bak bızde yenılelım ama oyle oynuyalım zıco donemndekı gıbı bu ıkı oyuncudan adam olmassa satalım gıtsın bunları

• Baroni'nin işi belli olmuyor.Ama Bienvenu hep böyle.Gs güzel top oynadı bizde güzel oynuyoduk o değişiklikler yapılmasa sonuç bu olmayacaktı..

Kızlar Ne Diyor 3

• takımölmüş ölmüş ne ruhunu sorguluyorsun

0|0
    0|0
  • aykut kocamanla devam

0|0
    0|0
  • top aykutta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aykut kahramanlar olamdan kendi kahraman olmaya calsıo yaptıgı yanlıslıklar bide yol elektrik olarak giriyo bu neyaa egosu yüzünde takımın içine ettiiii

0|0
    0|0
  • tabiki hoca suçlu. Çünkü hazır takım verilmedi ona üçüncü senesine girdi takımını kendi kurdu ve nerde olduğundan bile habersiz olan bienvenuyu beğenip bu takıma getiren de o. Aykut kocaman daha önce bjkdeki sinan engin şu an gsdeki abdurrahim albayrak ın yaptığı oyuncularla yönetim arasındaki köprü görevinde olmalı. Adına ister genel menajer dersiniz ister sportif direktör.

0|0
    0|1
    • bız duzelırmıyız sampıyonlugu kovalarmıyız pekı

• türkiyede fenerbahçenin forması şampiyonluğa oynar zaten her sene ya şampiyon ya ikinci oluyoruz 13. bitirmiyoruz bazıları gibi biz ligi hiçbi zaman. Yine öyle olur ya gs ya biz şampiyon oluruz yani

• aykut hoca çok iyi bir fenerbahçe taraftarı çok iyi başarıları var hadi baroni olsun alexi çıkarsın fakat bienvenü çok yanlıstı teknik adam olarak fenerbhçe gibi bir takıma daha iyileri lazım diyorum. alex bile çıkmaktan memnun değildi

0|0
    0|0
  • takım ruhunu geçen yıl herkes gördü. sadece yeni transferlerin uyum sorunu var o kadar ha birde bekir var :D

0|0
    0|0
  • dünyanın canı cehenneme banane

0|0
    0|2
  • yok la aykutta hata yok

aykut kalsın

biz gayet memnunuz kendisinden.

0|0
    0|2
    • yav nerde hata kardesım ozaman dusuncenı bı yaz hele ıcım hala rahat deıl

• lig maçında alex çıktı, baroni girdi

gol atınca çok iyiii dimi

akşam bi daha atsa aykut kral yine...

herşeyden önce rakibine saygı duyacak taraftar... hepiniz öğrenceksiniz bunu.. altı üstü fb

los galaktikos değilsiniz

Yükleniyor...