Buyrun yorumlarınızı alalım?

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar ben kilo vermek istiyorum fakat benim vücudumda sorunlu olan kısımlar bel simidi diye tabir ettiğimiz şey ve popo bunları ne şekilde eritebilirim. Yorum yazmak için yazmayın bildiğin gerçekten işe yarayan şeyler varsa alabilirim tavsiyelerinizi. birde yağ tuz şeker ekmek kullanmayan insanlara şaşıyorum hayret onlara helal olsun

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• p90x i araştır, eğer onun süresi çok gelirse p90x3 e bak. şeker ve ekmek olayına da çok şaşırma, 21 gün boyunca çayı şekersiz içersen 22. günde şekerli içmeyi denediğinde tadını hiç beğenmeyeceksin.

0|0
    0|0
    • Sanırım senin de kilo problemin vardı?

• boyun uzun bence senin durumun daha iyi, benim boyum genetik ve 1,80 den fazla olmaz ancak sen iyi bir sporla 80 kg olup çok daha iyi duruma gelebilirsin.

• Boydan baya bir kurtarıyoruz işte bakma öyle abartılacak bir durumum da yok fakat bel simidi ve kalçalar da erimesi gereken ciddi bir kilo var. Araştırmalar yapıyorum şu anda dediğin gibi 80 kiloya düşsem ciddi bir spor ile fazlasıyla iyi bir görünüme sahip olabilirim

• kardiyo yapacaksın sevgili kardeşim aynı zamanda da diyet

0|0
    0|0
Yükleniyor...