Kavgada hassas noktalar?

Evet arkadaşlar kavgada hassas noktalar nerelerdir?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• kulak memesinin hemen yanında hafif içe doğru girintili bir yer var, oraya sağlam bir darbe adamı bayıltır. eğer kendine güveniyorsan çeneye de vurabilirsin. burnuna aşağıdan yukarıya doğru vurmayı deneme yoksa öldürücü olabilir.

0|0
    0|0
    • ben öldürücü darbe arıyorum zaten etkisiz hale getirebilmek için arkadaşlar durum bildiğiniz gibi değil bu arada yorum için teşekkürler bilgilendirici

• eğer daha önce çok kavga ettiysen dediklerimi uygula çene ve kulak, ama biraz hamladıysan veya karşındaki güçlüyse kavga tam anlamıyla başlamadan karnına gelebilecek bir tekme çok etkili olur karşındakinin nefesini keser ve büyük acı verir. kasıklara vurup da kendi başına bela almanı tavsiye etmem orası sıkıntılı böge.

• Kasıklar %100 etkili bölge mantıklı ama tehlikeli haklısın

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadının da erkeğin de hassas noktaları vardır. Erkeğe kavga da adam mısın derse bir kadın erkek delirir...
    Erkek de kadına herhangi bir eksikliğini söylerse kadın delirir. Bu eksiklik fiziksel de olabilir karakter anlamında da olabilir

0|0
    0|0
  • burun kasık bölgesi ve karın bence

0|1
    0|0
  • Kiz kavgasinda saçı kökten tutmak en önemlisi erkekte kasika vursan tamamdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İleriye dönük sorun yaşamak istemiyorsa eğer bir çift, kavgayı erkek başlattıysa kadın susmasını bilecek, kadın başlattıysa erkek susmasını bilecek. Yoksa o iş yürümez.

0|0
    0|0
  • Kasık bölgesi en hassas nokta.

0|0
    0|0
  • Buruna vuracak anı yakalayamadıysan Allah ne verdiyse :D

0|0
    0|0
  • Boyun Ve kadın boşluğu ikisine sert yumruk bayıltır

0|0
    0|0
    • Çok iyi kavga etmek istiyorum ÇOK İyi başka teknikler var mı kardeşim teşekkürler yorum için

• Dize ve pazulara çalış

• Eyvallah

• yüz ve karın boşluğu

0|0
    0|0
  • Çene-Burun

0|0
    0|0
  • Gom kafayı sersemledimi neresine istersen devam et ; )

0|0
    0|0
Yükleniyor...