Milllet ben bir halt yedim yine!

ya arkadaşlar geçenyıl annem bir kadına falıma baktırmıştı ay yıldız çıktı oğlunda dedi şimdi annaanneme söyledim bir baksın tanıdığı varmış ama adam acayip bilgili mesela bir hastaya bakıcakmış hastayı daha görmemiş bu hasta yarın sabaha çıkarsa ben buna yardım ederim demiş hasta ölmüş.böyle birsürü şey neyse benim de işler hakikaten bazen çok ters gidiyor istediğim gibi değil şöyle diyim emeklerimin karşılığını tam alamıyorum baktırmış annannem ay yıldız çıkmış yine ve inananın adamın daha önce baktırdığımdan haberi yok sadece o sabretsin onda bir alamet var demiş.direk nöy acaba dicektim.

şimdi bu ayyıldız ne oluyör acaba zırt bırt bana çıkıyor?

Güncellemeler:
Siteden ayrılıyorum arkadaşlar! kendinize iyi bakın bu hesap veya bu isimde olan hiçbir hesap benimle ilgili değildir ve siteden artık ayrılıyorum

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Hala fala inanıyor musun arkadaşım ya,Efendimizden sonra geleceği görme diye bir şey kalmadı.Yani bu saçmalığa iyi bir kahkaha at ve daha çok kitap oku ki bir daha bu durumlara düşme.

0|0
    0|0
    • iyi de adam herşeyi biliyor herşeyii ya suya mı ne bakıyormuş,hatta bana muska gibi bişi yazıcakmış oda ne için bilmiyorum:S ne zaman yazarsa artık tırstım bide sürekli takcakmışım fkhaGLJakÇ: bu ney ya :SS

• ya bunu ben istedim annemin pek haberi yok annanneme söyledim dedim işlerim çok yolunda gitmiyor vs vs dedim oda işte bunları demiş sonradan da pişman oldum:S

• Yağmurdan kaçarken doluya tutulmuşun,bu sana ders olmuştur umarım.

• Turkiye basbakani olacaksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• öleceksin ruhun ay ve yıldızların arasından geçecek

0|0
    0|1
  • Ayvayi yedin sen gidicisin istende atilirsin hah

0|0
    1|0
Yükleniyor...