Sneijder mi Messi mi?

Sneijder mi Messi mi? Bence sneijder dünya çapında bir futbolcu

Güncellemeler:
arkadaşlar kalite olarak dedim mevki olarak değil biliyoruz mevkileri farklı yeter ama
@AryaSanon sonunda bana hak veren biri çıktı messiyi küçük görmüyorum ama snijderde messi kadar yetenekli futbolcu ama bana göre sneijder

0|0
14|70

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 69

• Messi ile sneijderi bir tutmak icin futboldan hic anlamamak gerek
    Messi dogustan yetenek yahu :)

1|1
    0|0
    • sneijder her hafta gol atıyor be izlemiyon mu sen

• türkiyede tek galatasarayda var

• Beyin nakli şart bu kıza :D

• kıyaslamaya lüzum yok eşek olmayan biri sneijderin ne kadar yırtınırsa yırtınsın Messinin %1 bile etmeyeceğini bilir

0|2
    0|1
  • 93 model şahinin mahallede iyi yanladı diye ferrariyle bir tutmak gibi birşey. :D

1|1
    0|0
  • Burak dunya yildizidir:))

0|0
    0|0
    • burakta dünya yıldızı gollerine bakman yeterli

• @child
      hec... messide kim burak yaninda:)

• ya bırakın kendi haline milletle dalga geçiyo bu kız eğlence amaçlı :/

• Biz bu soruların ne amaçla ve kimler tarafından sorulduğunu çok iyi biliyoruz.

0|0
    0|0
  • Sneijder Dünya çapında bir futbolcu ama Lionel MESSİ Evrensel futbolcu insan olamayacak kadar mükemmel bence.

1|0
    0|0
  • www.flixist.com/ul/216092-A-Serbian-Film.jpg

keşke şurada olsaydın soran

0|0
    0|0
  • Messi adamın dibi be :D

0|0
    0|0
  • galatasaray-r. madrid maçı öncesi bizim spor yorumcuları ve yazarları ronaldoyla burakı karşılaştırdığını düşündüğümüz de soruyu soran kıza haksızlık etmemek gerekir :)))

0|0
    0|0
  • Sneıjder ıyı futbolcu ama messi ile eşleştirmek ne kadar doğru bilemem :)

0|0
    0|0
    • messi halt yemiş bence sneijder

• :DDD

0|0
    0|0
  • Soru bir kere şaçma.
    Mesainin tırnağı olamaz.

1|0
    1|0
    • tam tersi messi sneijderin tırnağı olamaz kıskanmayın

• Zaten Messi'de Sanica Boru Elazığspor da oynuyor.

0|0
    0|0
  • Sabri

0|0
    0|0
  • Messinin sol ayağı 5 sneijder ediyor

1|1
    0|0
  • ne içtiysen bende istiyorum. kafam bozuk bu aralar:DD

0|1
    0|0
  • hahah Messi dünya çapında değil zaten Galaksi çapında yıldız :D

0|0
    0|0
    • sneijder messi kadar dünya çapında

• Komik olma lütfen. Dünyada tanınan bir futbolcu tamam ama yetenekleri ve isteatistikleri kesinlikle karşılaştırılamaz. Messi'nin Barcelona'da oynadığı futbola bak attığı gol sayısı, yaptığı asistler. Sneijder iyi bir futbolcu ama Messiyle mukayese edilebilecek bir oyuncu değil. Biraz objektif bak :)

• Messi Varken Sneijder de Kim :D

0|0
    0|0
    • kıskançlıktan kudurma sende sneijder var mı konuşuyon mevkileriyle kıyaslamadım biliyoruz herhalde bence sneijder benim yorumum sanane

• @Kaslıgenç07 arkadaş Sneijder şu anda Türkiyede oynayan en iyi oyuncudur aksini soyleyin insan senin gibi bonzai falab içiyor olmalı.

• baros15 bonzai içen anandır sen şimdi messiden iyi falan dersin ayrıca türkiyeye gelmiş geçmiş en iyi futbolcu ALEXtir anana söyle bakkaldan beyin alsın sana işte prezervatif kullanmayınca senin gibiler doğuyor :D

• Tabii ki kıyaslama yapmicam hepimiz kim oldugunu biliyoruz hasta galatasarayliyim ama messi diyorum.
    ama sneijder benm cancaazimm ;)

0|0
    0|0
  • Fanatik Gs liyim ama Messiyle Sneijderi aynı tutamazsın ikisininde farklı farklı yetenekleri var
    Bu aralar zaten boş geçmediği maç yok adamın :)

0|0
    0|0
  • Karşılaştırma Şartları Vardır. Kıyaslanacak Deneklerin Nitelik Nicelik Bakımından (BirÇokKuralıMevcut) Denk Olmalı. Haliyle Bu Kıyasınız Şartlara Uygun Değil.

0|0
    0|0
  • sence? :D messi tabiki.

0|0
    0|0
    • sneijder bence mevkileri farlı biliyoruz katkıları diyorum

• mevkileri farklı olduğu için elbette yargılayamayız. bir kaleci hiç gol atmadan bir forvetten daha kaliteli olur bazen. ama messi oynadığı mevkide herkesten daha verimli. sneijder ise yaşlandı ve 2010'daki kalitesinde değil. yani tartışmaya girilmeyecek kadar fark var şu an ancak ikisi de kaliteli o ayrı :)

• Soruda bir yanlışlık var kıyaslanamaz

0|0
    0|0
    • mevkileri farklı biri forvet diğeri ofansif orta saha biliyoruz ama herşeyle diyorum mevki olarak değil bence sneijder

• Her türlü messi canım kardeşim tartışılmaz

• bana göre değil senin yorumun saygı duyuyorum

• Ya bir sie a... neyse ağzımı bozmıycam tabiki messi söylemeye ne gerek var... eger bu sormussan futboldan hiç anlamıyosun ayrıca köküne kadar taraflısın açık ve NET türkiyeye gelmiş geçmiş en iyi oyuncu ALEXtir nokta

0|0
    0|0
  • Lionel sneijder

0|0
    0|0
  • Karşılaştıranın aklından şüphe duyarım ya da futbolla uzaktan yakından alakası yok derim.
    aşağıda sneijder kaç haftadır gol atıyo demişsin.
    Sneijder 1 yılda attığı gol yaptığı asisti messi 8-10 maçta yapıyo. 😄

0|0
    0|0
  • Sneijder dünya çapında tanınmış bir futbolcu ama Messi uzaylı.

0|0
    0|0
  • Sneijder madrid de oynarken messi barcanin alt yapisindaydi

0|0
    0|0
  • Allah iiyiliğini :))

0|0
    0|0
    • sneijder her hafta gol atıyor sanki garip bişey sordum

• sneijderde dünya çapında star

• 2. ligdeki malatyasporunda forveti her hafta gol atıyo kıyaslayalımmı messiyle?

• futbol izlemeye yeni başlamışsın sanırım. güzel bir soru. snijder de çok yetenekli bir oyuncu ama fark snijderin yaptığını daha önce yapan ve yapabilecek olan var. ama messinin yaptıklarını yapabilen yapabilen kimse yok (maradona hariç)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 14

• Messi ve Ronaldo diyorum ikisi de kral benim gözümde...

0|0
    0|0
  • Sneijder aşkım ❤

0|0
    2|0
    • aşk o aşk

• sneijderde dünya çapında herkez formasını alıyor dünyada bence sneijder

• yav arkadaş beyazıt Öztürk desek sneijder dio buda ya kendimi şikayet edemiyorum şikayet edin beni gideyim buradan ya
      bu ne ya herşeye sneijder :D

• Kesinlikle dibine kadar SNEIJDER, neden bilmiyorum ama sanirim Ronaldo yu sevdigimden Messie ye karsi bir antipatim var, ustelik Sneijder i de cok severim :)

0|0
    0|0
  • Ciddi misin?

0|0
    0|0
  • tabi kıyaslamak sacma da Messinin tırnagı olamaz faln filan diye kucmseyerek konusmayın bence , duyanda selcuk şahinle messi yi kıyasladı falan sanacak :p

0|0
    0|0
    • messi sneijderin tırnağı olamaz

• barça için messi neyse bizim içinde sneijder o

• yok be cankus bir drogbabamız vardı defanstan forvete 35 yasına ragmen kosturan o da gitti iste :(

• messi ve sneijder mi? ahahahahahahahahahahh... bari messi vs hagi deseydin sen futbol izlemeyi birak kızım

0|0
    0|0
  • Messi şüphesiz

0|0
    0|0
  • Ahaha yok artık Messi'yle karşılaştırcak kişi mi bulamadın?

1|1
    1|1
    • sneijder her hafta gollerini atıyor kıskanma

• Şuanki kafamdaki hesaplara göre Sneijder'in toplam çıktığı maç sayısı : 34 attığı gol sayısı : 12. Demba Ba'nın toplam çıktığı maç sayısı : 22 attığı gol sayısı ise : 21. Yani Sneijder Demba Ba'yla bile karşılaştırılcak biri değil, kii sen Messi ile karşılaştırmışsın!

• Sneijder Messiyle karşılaştırılamaz fakat Dembabada Sneijderle kıyaslanamaz. DemBaba Chelseanın 3. Forvetiydi Sneijder ise hem Madridde hem İnterde takımın lideri konumundaydı. Ve 2010 yılında Ballondor ödülüne aday gösterildi ve birçok futbol otoritesi tarafındanda dünyanın en iyi oyuncusu seçildi Sneijder.

• Uuu kafalar ucuyorrr

0|1
    0|0
  • Ronaldo

1|1
    0|0
    • onu sevmem messiyi severim ama sneijder daha iyi

• SNEIJDER candır gerisi heyecandırr :)

0|0
    0|1
    • öyle kıskançlar messi demiş

• ben... PIZZA diyorum 👍🍕😜