Fitness ve beslenme hakkında sorusu olan varmı?

fitness ve beslenme hakkında sorusu olan varmı?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• 177 boyunda 65 kiloyum
    kendimi çok sıska buluyorum
    nasıl 75 kiloya çıkabilirim?

0|0
    0|0
    • sağlıksız olarak ne bulursan ye derım.

ama sağlıklı cevap: spor yap. kas gelıstır. proteınlı yıyecekler ye

• spor yaparsam daha da zayıflamaz mıyım?

• ılk zayıflarsın, yağlar erır. ama sonra kasların buyumeye baslar. ve kas kılo yapar

Erkekler Ne Diyor 7

• Barbunya bitkisel proteinini başka hangi bitkisel protein ile tamamlayabiliriz?

0|0
    0|0
  • nie gizli olarak sordun ki sorunu :) eğer bilgiliysen fikir istişaresi yapabiliriz, takıldığın şeyler varsa yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
    • utanıyorum. bılgılıyım dencek kadar guvenmıyorum kendıme. ıkı sene once zayıflamak ıcın fıtness ve beslenme hakkında cok sey okumuştum, ogrenmıstım. ve ozamandan berı baskalarına edebılecegım kadar yardım etmek ıstıyorum.

• teşekkür ederım :*

• ağırlık kaldırırken omzumdan takır takır ses geliyor neden oluyor?

0|0
    0|0
    • eklemlerde kireçlenme olusmus olabılır. agrı yoksa zorun yoktur dıye bılıyorum. tabı bı ortopedi tam bılgı verebılır

• Boyum 180.. 1-2 ay önce 19 uma girdim..
    Gecen seneyle bu sene arasında 4-5 cm boy attım.
    Fitnessla ve beslenmeyle bunu 1-2 sene ıcınde 185 yapabılırmıyım

0|0
    0|0
    • spor ıle boy atacağını pek sanmıyorum :) sadece kaslar buyursa belkı bı kac cm olabılır

• Bu konu hakkında bişey bıldıgıne emınmısın , barfix diye birşey var bilirmisin asılı kalmak falan fılan? :)

• yok..

0|0
    0|0
  • cıplak ayak boyum 1.72 kilom 63 uzun zamandır 52 kiloydum son 1 sene içinde kilo aldım ve 63 oldum tek istedigim biraz daha kilo ve kalıp teşekkürler :)

0|0
    0|0
    • spor yapıyormusun?

• günde 150 200 sınav cekıyorum ara ara kosuyorum mekik falan :)

• youtube passion4profession yaz. ordakı egzersızlerı yap. kas gelıstırmek ıcın. kosu benım bıldıgım kadar pek kas yapmaz

• Sporcusun anladik

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• İki haftadır düzenli olarak spor yapıyorum.
    Sorularım şunlar;
    Hala kaslarım ağrıyor spordan sonra bu kötü bir şey mi?
    Sadece ilk üç gün ağrı bekliyordum.
    Ve bel korsesi kullanıyorum şu termal olanlardan felaket terletiyor sizce incelmemi hızlandırır mı?

0|0
    0|0
  • Bennn hem de cokkk

0|0
    0|0
    • basla ozaman :)

• Anladim :)) yardimci olduğun için çok saol

• başka sorun olursa buyur :) yoksa rıca ederım

• Şimdi ben zayıflamak istiyorum aşırı kilo aldım spor salonuna yazılmak istiyorum fitness a gidicem beni bilgilendirir misin

0|0
    0|0
    • bılgılendırırım tabıkı, ama daha detaylı sorarsan ne öğrenmek istedıgını daha kolay yardım edebılırım :)

fıtness salonu hakkında mı, beslenme, veya hangı egzersızler yapman gereklı oldugundamı bılgı ıstersın

• sanırım cok karışık anlattım :D

• Yani yani başlıycak biri olarak birazcık

Yükleniyor...