KİLO VERMEK ISTIYORUM?

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. Ben kilo vermek Istiyorum ancak diyetisyene gidin demeyin diyetislerin verdiği diyetleri internette de bulabiliryorum. Lutfen diyetisyenes git demeyin :)) herneyse arkadaslar oncelikle ben okuyorum sabah 5.30da kalkiyorum öglen 1de evde oluyorum. Bide haftasonları dershaneye gidiyorum. Kilom 80 felan bide caddede oturuyorum yani spor yapamam. Astimimda var. yani anlayacağınız anca evde spor yapabilirim:) yesil cayim felan var sizden diyet istiyorum ama bana olculu diyet vermeyin orn; sabah 60 gr. Peynir vs. Vs. Ekmek felanda olmasin diyette :) size guveniyorum şimdiden cooookTeşekkürler:))))

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• sakın yemeyerek kilo vermeye çalışma yemeden verirsen kas ve su kaybedersin spor artı düzenli bir diyet proğramı yap ve kardiyoya başla youtube ye HIIT yaz çıkan videodakini her gün 15 dk yap artı ip atla, koşu yap ve bisiklet sür imkanların varsa ama sakın ola yemeyerek kilo vermeye çalışma en önemlisi güzel bir diyet programı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• burada boyda onemli boyum 1.82 kilomda 82 iyiyim :) kalori hesabi yap gunde 2000 kalorinin altinda beslen.

0|0
    0|0
  • Hemen başla spora

0|0
    0|0
Yükleniyor...