Aykut Kocaman için neler düşünüyorsunuz

bana kalırsa oyuncu değişikliklerinde yanlış adamları çıkarıp yanlış adamları oyuna dahil etti peki sizleri görüşlerini öğrenelim?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Aykut Kocaman hiç 'Football Manager' da mı oynamadın mk ://

bienvenu ya gündüz aksarayda saat satıo akşamda maça çıkıo :// adamı oyuna alıo

allah'ım ya ://

0|1
    0|0
    • :D valla çok haklısın ne denilirki

Kızlar Ne Diyor 6

• Alexin şöhretinden korkuyor. Alex devam etseydi Fbye teknik direktör olacak kadar Fbliiler seviyor onu. Bu benim düşüncem.

Not: Gsliyim

0|0
    0|0
  • adam gibi adam ama teknikdrektör değil

0|0
    0|0
  • Lanet olasıca pislik

0|0
    0|0
  • feenrbahcenin basina gelmis en buyuk tahlisizlim oldugunu dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Tek umudum, Aykut'un istifa etmesi ve takımımıza adam gibi bi teknik direktör alınması.

0|0
    0|0
  • def olsun gitsin artik yaaa, takimdan gidecek biri varsa o alex degil aykut kocamandir, gsliler bile dalga geciyor adamla, allah korusun fenerden gitmesin diye falan :s

0|1
    0|0
    • ne hallere düştük ya :(

• dimi ya, adam gs ajanimi ne anlamadim gitti :D, ama galatasaraylilar da aykut kocamani cok seviyor oda ayri bi konu:D

Erkekler Ne Diyor 16

• Fenerbahçenin bu iyi kadrosunu değerlendiremediğini düşünüyorrum birde korkak hep geriye yaslatıyor takımı Bak Fatih Terim Manchaster deplasmanında çift forvet çıkıyor ayrıca takım yeniliyor ancak yinede alkışlanıyor ama fener berebere kalıyor eleştiriyor fenere cesur bir hoca şart

0|1
    0|0
  • bencede o dakıkada alex alınır mı be kardesim hadi aldın bari recepı sok oyuna aldın baronıyı defansıf ortasaha hepsı onların nası cıkcak bu takım ılerıye dıye hıc de mı dusunmuyorsun resmen adamlara verdı oyunu bız o 2 -0 gazıyla 2 tane daha gol atacagımıza 2 tane yedık adamlar bıle ınanamadı nasıl berabere bıttı bu mac dıye komedi filmi gibi resmen .normalde takıma kurmussun 2 . golden sonra baskıyı nıye bogmuyorsun karsı takımı zaten moralman cokmusler bienvenuyu alıo bıde orası da ayrı bir komedi istemiyoruz Aykut kocamanı kardesım alsın yandaslarını da gıtsın o aziz babaya dua etsin gerçi aziz aykut ıcın 3 sene daha fenerbahcede dedi

0|0
    0|0
  • kocaman bir istifa bekliyoruz

0|1
    0|0
  • Alex biraz daha oyunda kalmalıydı ama Alex Bienvenu değişikliğini yaparken hesabı tutmasada bir çok teknik adamın düşüneceği bir şeydi, aklında orta sahayı daha dinamik tutmak vardı, ama Sow Bienvenu değişikliğinin mantığını anlamak mümkün değil, Bienvenu hızlı değil, teknik değil, fizik güç olarak zayıf, kısacası Fenerin yedeğinin yedeği olamaz, bu değişiklik takımı 10 kişi bıraktı

0|0
    0|0
  • Aykut korkak oynatıyo takımı defans defans galatasaray bizi havada karada yener adamlar oynuyor aykut oldugundan berı bı basarımız yok bunu hıc demı gormuyorlar ah ziko nerede adam full atak oynatıyodu çatır çatır yenıoduk yıne alsınlar zıkoyu adam sampıyon yapamadı dıe yolladılar aykut oldugu surece bızım acımız dınmez ben cıksam daha ıyı yonetmessem namerdim

0|0
    0|0
  • Bir gs li olarak çok seviyorum kendisini...allah onu fenerin başından eksik etmesin :D

0|0
    0|2
  • Beşiktalıyım ancak fbye zarar veriyor.

0|0
    0|0
  • Ayıkut'la beraber Pes 2012 oynasak Messi'yi çıkarır Jeffren'i alır o derece.

0|0
    0|0
  • bienvenu ye çok haksızlık ediyor bu kadar da olmaz ki

0|0
    0|0
  • her takımın her hocanın başına gelebilecek bir durum çok büyüttüler o kadar. burak'ın penaltı pozisyonu gibi 2 gün sonra unutulur

0|0
    0|0
  • kalsin fenerde

0|0
    0|0
  • isviçreli bilim adamları yeni buldukları kanser hücresine aykut kocaman adını verdi

0|1
    0|0
  • kodaman aykut

0|0
    0|0
  • kötü şeyler düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • gs lı olarak allah basımızdan eksık etmesın derız

0|0
    0|2
  • kocaman olduğunu