Sevgilisine hayatımın anlamısın diye hitap etmek kadar saçma bir şey var mıdır?

Bazıları sevgilisine hayatımın anlamısın sen olmadan yaşayamam gibi sözler sarfediyor ya hayatta sevgiliden daha önemli şeyler yokmu ama bu sevgililer ayrıldıktan sonrada arkasından bir ton laf ederler şehit haberlerini duyduktan sonra bu kelimelide duyunca hakikaten çok gıcık oluyorum

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• bence en başından seni seviyorum bile dememeli insan,dense bile inanılmamalı ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben diyorum, gercekten öyle his ediyorum. Hayatima asiri sekilde anlam katti,.. Sanki gercektende bos bos yasamisim.. Cocuklugum olmadi, hayatim olmadi. Sanki onda yeni dogmus gibi oldum, asigim, seviyorum, ve Hayatima Anlam katiyor. Önüne gelene bu tarz kelimeler kullananlar sacmalik yapiyor evet, ama gercekten kalbinle böyle düsünüyorsan, demelisin. Ve öyle his ettigim icinde diyorum.

0|0
    0|0
  • sen çook odunsun be.(P)

0|0
    0|1
  • Onu diyenlerin hayatını anlamlı kılacak başka şey olmadığı için(ya da farkında olmadıkları için) böyle demeleri normal.Sana katılıyorum,hayatın anlamı daha özel olmalı bir insana bağlı olmamalı.

0|0
    0|0
  • Bebeğim vardır.

Bebeğimli konuşanlardan nefretim kalkar!

(EmreAydın bir nebze olsun bebeğim şarkısıyla sempati duydurdu)

Bu kadar şaçma bir kelime bir şarkıda bu kadar mı anlamdı olurdu.

0|0
    0|0
  • yapmacık gelir bana.

0|0
    0|0
  • ozmn hepsini tek tek bulup dövmek lazım :D için rahatlıcaksa

0|0
    0|0
  • Aslında güzel diyor aa büyük ihtimal senin psikolojin kaldırmayı.Bazı erkekler bunlardan hoşlanmaz..

0|0
    0|0
  • yok vallahi gordugun yerde kafa at

0|0
    0|0
  • Evet hayatı anlamsızlaştırıyor.. Haklısın..

0|0
    0|0
  • kime ne bundan?

0|0
    0|0
  • Sevgilisine hayatımın anlamısın diye hitap etmek kadar saçma birşey varsa o da öyle davranmaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• eşek hoşaftan ne anlar

1|0
    0|1
  • Ben olsam İyiki varsın derim :)

1|0
    0|0
  • öyle düşünüyorsa öyledir. hayatın anlamı kişiden kişiye değişir yargılamamak lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...