Otobüste yaşanan plotonik aşklar. Paylaşır mısınız?

Herşey bakışmayla başlar :) Bunu yaşamayan yoktur sanırım :P buyrun paylaşalım belki oda sizi arıyodur :))

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanında liseye giderken 84 A otobüs durağında her sabah bir kızla karşılaşıyordum,

böyle günler haftalar geçti derken birgün otobüste ben birine yer verdim bunu görünce oda başka bir amcaya yer verdi,yanıma yaklaştı ve bende ayakta kaldık ikimizde dedim,gülümsedi sonra bende bu konuşmanın gerçekleşme ihtimalini düşünerek yer verdim dedi.Falan filan derken hiç sevgili olamadık sene 2002 de tanıştık ve hala arkadaşız.Öylede kalsın istiyorum.Kaybedilmek istenmeyecek kadar iyi bir insan,bak arayasım geldi,dur şunu bir arıyayım :)

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• aklıma bi olayı getirdin şimdi :)

geçen seneydi sanırım otobüse binmiştim 2-3 sıra önümdede güzel bı kız oturuyordu kız sürekli benim bulunduğum tarafa bakıyodu bi ara geliyomusun diye seslendi bende salak gibi bana mı dedin diye seslendim arkadan başka bi kız evet diye bağırınca anladım arkadaş olduklarını o an yerin dibine girdim

1|1
    0|0
  • Vallaha o eskidendi herhalde bende lise sona gidiyorum hergün otobüsle kadiköye gidiyorum ama o bakışmalar yaşanmıyor çünkü artık herkesin elinde telefon var bende dahil otobüste onlarla oynuyoruz

0|0
    0|0
  • 90 draman eminönü otobüsüne saat 8.25 de yavuzselim durağında binen güzel sarışın bayan sana aşığım :)) (not: şuan okuyorsan bügün sarı tişört vardı üzerimde hatta bkıştık 3 defa belki tanırsın:)

0|0
    0|0
  • ;İşe gidip gelirken bakıştığım hafif kafa sallayıp selamlaştığım kadınlar var.Asla konuşmadık..yanına oturdum yine konuşmadı..Israr etmedim..

0|0
    0|0
  • evet bi kaç sefer oldu ama hep platonik kaldı .

0|0
    0|0
  • otobüsle gitmiyorum dolmuş kabul oluyormu?

0|1
    0|0
  • otobüsler genelde aşk değilde sürtünmeyle geçer ya :d

0|0
    0|0
  • ufak bi kız annesının kucandan bana göz kırpıyordu bende ona kırpıyordum sonrabana şeker vermişti :D çok tatlıydı velet

0|0
    0|0
  • benim bi sorum var bu konu hakkında diyelim ki bi kızla bakışıyosunuz Dügünde onunla nasil arkadaşlık ve ya tanışlık kura bilirim ?

0|0
    0|0
  • ben aradığımı buldum zaten ;)

0|0
    0|0
  • yaşadık malesef

0|0
    0|0
  • 22 yıldır otobüse binmiyorum :( hatamı ediyorum demeye başladım...

0|0
    0|0
  • buna benzer bişe yaşadım.ama platonik değildi sanırım:)

0|0
    0|0
  • ne tarafa baksam kızlar bana bakıyo benim suçum yok şöför abla

0|0
    0|0
  • Ben yaşamadım ama :(

0|0
    0|0
  • hayal otobüsü vardı bi binemeden kapatmışlar çok üzüldüydüm :(

0|0
    0|0
  • güzel fordculuk yaparım aşık olmam :P

0|0
    0|0
  • GÜZEL BİR ANI .HER gün sabah okula giderken bir kıza rastlardım çok hoş bir kızdı alımlıydı içten gülerdi . Baya baya hoşlanmaya başladım hiç tanışmadan . Sonra , bir sabah uykulu uykulu otobüse bindim arkadaşlarla , o da bindi karşıma oturdu . kızla bakışırken gözüm bir an ayagına ilişti .KIZ lotto halısaha ayakkabısı giymis ( hafif dişli) :) koptum arkadaşlara işaret ettim bütün otobüste kahkahalar yükselmeye başladı. Kızın adı lotto kaldı :)

0|0
    0|0
  • her otobüse bindiğimde 3-5 kişiye aşık oluyorum, aşk adamıyım ben. platonikman'koliğim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Her kızın senin gibi düşündüğünü sanıp bakanlardan rahatsız oluyorum.

0|0
    0|0
  • Çok saçma bence,senin olmayacak birine bakmak çok boş geliyor bana.

0|0
    0|0
  • telefonu kapatıp ayna niyetine arkamdakilere bakıyorum :D

0|0
    0|0
  • ben yanına bile oturdm ama otobüs aşkı işte naparsın ama benimki karşılıklıydı...utangaçlık.

0|0
    0|0
  • hiç öyle başıma gelmedi..gözlere bakmaya utanırım zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...