Bayan dönerci ustası olur mu?

Arkadaşlar bir şeye merak sardım .... :)

ben dönerci olmaya karar verdim geçen dışarıda yemek yemeğe gittiğimde bayan bir dönerci ustası gördüm çok hoş bir görüntüydü bende merak saldım ...

Güncellemeler:
evet evet hemen mesleği öğrenmem lazım yer açıcam döneride ben kesecem
olur diyen bunu küçüksemeyen arkadaşlara teşekkürler olmaz deyip bunu küçümseyenlere hiçbir diyeceğimiz yok...

0|0
16|36

En İyi Erkek Görüşü

• aynı elinle hem döner kesip hem domatesleri tabağa dizip hem avucunla tabağa pilav koyup hem biber doğrayıp hem para almayacaksan iş yaparsın..eldiven kullanıp bütün kem gözleri engellersin..ben tiksiniyorum..

0|0
    0|0
    • yani eldiven mi kullan diyorsun

• Kasada başkası dönerin başında başkası olacak..Dönerci eldiven kullanacak..kullanmıyorsa eti, domatesleri, biberi, maşa ile, pilavı ise büyük tahta kaşık ile tabaklara koyacak..Avucunda vıcık vıcık yağ olmayacak..

• hayda tamam tamam :)

Erkekler Ne Diyor 35

• evet sen yap herkeste sana özensin ben özenmeyim sadece yaptığın dönerlerden yerim canım istedi bee durduk yere.

0|0
    0|0
  • Valla saçına başına dikkat edersen olur neden olmasın. Keza kimse ekmeğin arasından 30'ar cm'lik saçlar çıksın istemez. :D

0|0
    0|0
  • Böyle bir film vardı, kız Japonya'da Japonlar has bir yemeği öğrenmeye kafayı takıyor... Çok komik istersen linkini göndereyim izle hoş bir film... Kız film boyunca İngilizce konuşuyor Japon da japonca ama bir şekilde anlaşıyorlar diyaloglar çok komik :)

0|0
    0|0
    • ee benim hakkımda ne diyeceksin

• helal olsun valla nelerini gördük biz namuslu iş yapmakvar bide diğerleri var yakışır sana yolun açık olsun

0|0
    0|0
  • Çok güzel olur ama biraz kol kası yapman lazım hergün döner bıçağı sallayacaksın :)

0|0
    0|0
    • çok ağır olduğunu sanmıyorum

• Ya ortalıkta boş laf hep yok taksici olmaz yok dönerci olmaz ya neden olmasın herkes her istediği olabilir sonuçta zevk ve düşünce kimse karşı gelemez bunlara .

0|0
    0|0
  • zaten bu kadınlar biz erkeklere meslek bırakmadılar kadınlara has binlerce meslek varken ınatla bızım ıslere göz koyuyolar yakında calıscak ısde bulamıycaz ondan korkuyom :D

0|0
    0|0
  • Hanımeli döner koy ismini =D

1|0
    0|0
  • iyi para kazandıklarını duydun dimi iitiraf et :)

0|0
    0|0
    • evet duydum ama ben işe de aşık oldum

• Olur.

0|0
    0|0
    • İnsanlara sempatik görünecek ve sırf bu yüzden sana destek için alacaklar. Tadı sevilirse devamlılığı olur ve başarırsın.

• Dönerci dediğin abi bıyıklı, göbekli, kolları kıllı olacak aga.

0|0
    1|0
  • görüntü açısından çok süper olur. o ney öyle kıllı, göbekli, kara amcaları görüp döner alasım gelmiyo

0|0
    0|0
  • allah aşkına nerden geldi aklına şimdi bu

0|0
    0|0
  • bunu bari mahvetmeyin.

0|0
    0|0
    • kadının işleri süperdi valla para basıyordu sen öyle sanmaya devam et

• sorunda burdaya zaten,

lezzet yok, kalite yok ama dönerler kapış kapış gider.

• Güzel olur :)

0|0
    0|0
  • hic görmedim ama olur neden olmasınki

0|0
    0|0
  • süper olur valla yaşında genç oradan bir yarım döner ver :D

0|0
    0|0
  • olur tabi neden olmasın hemde çok güzel olur

0|0
    0|0
  • Olur ya istediğin şeyi gerçekleştirmelisin bence.

0|0
    0|0
  • bayan pilot bayan şoför bayan araba tamircisi oluyoda döne ustası neden olmasın

0|0
    0|0
  • Neden olmasın

0|0
    0|0
  • Otobüs şöförü oluyosa dönerci her türlü olur

0|0
    0|0
  • Zonguldak da varmış bir kere oradan geçerken benden gördüm değişik ve hoş bir görüntü

0|0
    0|0
  • Olmaz :)

0|0
    0|0
  • evet var ben gördüm rizede var

0|0
    0|0
    • ankarada yığınla var olur mu ne dersin

• Valla olur mu bilmem ama yanında bir erkekte olsa bayagı tutan bır yer olabilir sanırım

0|0
    0|0
    • neden bir erkek olsun

• hayır ben küçümsemem böyle şeyleri yanlış anladın ama dalga geçen bu tür konularla çok oluyor bunu gördüm

• aman hiç biri umrumda değil ben karar verdim

• sizde kardeşim her şeyi alcaksınız erkeklerin elinden :)

0|0
    0|0
  • Döner yok satar.

0|0
    0|0
  • Olur olur sen devam et

0|0
    0|0
  • yahu kol mu kalır kesmekten onda :))) :))) vücut çalışıyodur :)))

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 16

• kadin diye donerde calisamaz diye bisey olamaz. kadinsa kadin istedikten sonra icinde merak varsa neden yapamasin ki. kendi alninin teriyle kazanilan para hic bir zaman komik degildir, boyle dusunenler farkli yollardan para kazanan kisilerdir.

0|0
    0|0
  • tabiki olabilr çokta hoş olur bence lahmacun ustası olmak istiorum artık imalata geçsem iyi olacak çnkü evde lahmacun ısmarlamktan para kalmayacak:)kollay gelsn

0|0
    0|0
  • Olur tabii, kadin dedigin her seyi yapabilir. Cok "erkeksi kabiliyet"(ne demekse artik bu da) gerektiren bir sey degil. Hatta senin elinden yemeye gelen bile cok olabilir, kadin eli degince yemegin tadi bir baska oluyor=).

0|0
    0|0
  • olur tabii...

0|0
    0|0
  • Kokusu nedeniyle tercih edilmemeli bence...

Tabi Açtığın mekana çıkarken duş alabileceğin şahsına münhasır bir yer olursa neden olmasın tabiki...

0|0
    0|0
  • Oh my gosh..

1|0
    0|0
  • brazzers senaryosu sezinledim

0|1
    0|0
  • olur ya niye olmasın

0|0
    0|0
  • Etin iyisinden kadınlar anlar ;D

0|0
    0|0
  • Ks dekilere bedavaya ısmarlarsın artık :)

0|0
    0|0
  • Yapabilecegine inanıyorsan her is olur

0|0
    0|0
  • Tabii ki olur.Keyif ya da hayat şartları meselesi sonuçta.

0|0
    0|0
  • Gelecekte kendini böyle hayal edebiliyorsan neden olmasın.

0|0
    0|0
  • neden olmasin :) Sen iste yeter.. :))) farkli oldugu icinde cok kisi gelir :))

0|0
    0|0
  • çok doğal geldı sorun yap bence sen yaparsan olur .Takdır ettim seni..

0|0
    0|0
  • olmaz olur mu

0|0
    0|0
Yükleniyor...