İranlı kızlar, yoldan geçerken 'örtünün' diyen din adamına ağzının payını -gerektiği gibi- verdi mi?

Bu da haberi

link

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Kur'andaki Nur Suresi 31. Ayet için kimi dövecekler peki ? Kabirde sorgu meleklerini mi ? Sanki din adamı kadınların kapanmasından hoşnut oluyor ! Bir türlü anlayamadı şu Müslüman kadınlar olayı. Halbuki sizin çıplak gezmeniz biz erkeklerin işine gelir ama bir sorun bakalım neden kapanın diyoruz yahu ! Bu kadar da düz mantık olur mu ?

2|1
    4|0
  • iranlı'ların eli ağırmış 3 gün hastanede yatmış lavuk wayy bee

1|0
    0|1
  • iyi yapmışlar herkes özgürdür istediği gibi giyinmeli isteyen örtünür isteyen açılır.

1|0
    0|1
  • Çok iyi yapmışlar keşke öldürselermiş.

2|0
    1|1
  • ülkemizin geleceğininde bu şekilde olmasından korkuyorum.

0|1
    1|0
    • Cevabımdaki tarihler...Demiştin dersiniz ama interneti elinizden almazlarsa :(

• İslam dininde zorlama yoktur

1|1
    0|2
  • of çok seksiymiş iranlı kız.oyşşş

0|0
    0|0
  • Nasıl da hoşunuza gidiyor böyle haberler. Sorunun hakkı tek yıldız ama ben sana torpil geçerek iki buçuktan üç yıldız veriyorum 3<

0|1
    2|0
  • 2014 veya 2015'te sen de yapabileceksin bunu.Benimle gelen var mı yoksa şeriatın coşkusunu ve demokrasinin çöküşünü hüzünlü gözlerle izlemek mi istersiniz?

0|0
    0|0
  • kapanın diyene de, açılın diyene de aynısı haktır.

0|0
    0|0
  • Çok zorlama soru olmuş ya.Ayrıca kadınlar iyi dövmüş.3 gün hastanede kalmış adam.Helal olsun.

0|1
    0|0
    • he öyle oldu. daha önce sorulmuş olabileceğini düşündüm pek süslemedim soruyu. aslında süslü soru da sevmiyorum.

• molllanın hımına goymuşlar :D helal :D

0|1
    1|1
  • haber birkere yalan ki.

0|0
    0|0
  • hocatülislam nedir ya :) iyi yapmışlar valla ama idama kadar gider bu işin sonu

0|0
    0|0
  • eski rosamız ne hallere geldi amanın

0|0
    0|0
  • iranlı kızı beğendim vermişler ağzının payını

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...