Kolay unutabilir miyim çok sevsem?

bana yardımcı olrmsunuz çok seviyorum oda seviyo ama kaybetme korkusu yok bu yuzden bana pek iyi davranmıyo ama hergün ağlamaktan bıktım kalbimden çıkarıp atmak istiym ben onun herseyine tamam dedim içn ona çok değer verdim içn hatalarının affet için bi tarafları kalktı ama onu bi anda silmek istiyom.. gercekten yürekten sevebilecek değer verecek erkek varmıdır varsa niye hiç karşıma çıkmıyo..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• ayrıl ve ömür boyu aglamaktansa 2-3 ay daha aglarsın kaybettiğin için elbette birgün yürekten sevebilcek birini bulursun ama şunu unutma sen serseri tiplerden hoşlandığın sürece kurtulamassın bu tip adamlarda. o yüzden işin sırrı cözümü sende hadi topla kendini ve kendin için birşeyler yap ağlamaktan başka.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• geçmiş olsun bi kere ona vazgeçilmez olduğunu hissettirdiysen artık düzelmez...ama bilmen gereken tek şey kimse vazgeçilmez değildir...

0|0
    0|0
  • ço zor sevdi ğin birini unutmak kolay değil dir. ben 3 yıl geç mesine rağmen hala unu tamadım mesela

0|0
    0|0
  • birini bul derim

0|0
    0|0
  • Bazıları unutur, bazıları unutamaz.

0|0
    0|0
  • sevip ayrılmaktansa sevmemek daha iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kaybetme korkusu olmayan biri ya sevmiyordur yada sevildiğine çok emindir. O nu silmek mi istiyorsun o zaman sil ama herşeyden resimlerini, mesajlarını, telefonunu onu hatırlatabilecek herşeyi hayatından yok et ve cesur ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...