Arkadaşımın yalanını yakaladım, bunu anlatmalı mıyım?

merve benim arkamdan birazcıkk dedikodu yapmış ama bana bunları söyleyen Fatma'nın yalanlarını yakaladım aynı yurtta kalıyoruz ve 1 yıl kalmaya devam edicez bi yanım gidip Merve'ye herşeyi anlat diyor bi yanımda sus 1yıl burdasın sen arada yanma diyor şimdi ben fatmanın bana söylediklerini anlatmalımıyım sizce merveye ? ben onun haberi olmadan affettim merveyi ama merve benim bildiğimi daha bilmiyor ayrıca fatma ya ayıp olurmu anlattıklarını anlatsam ? birde fatma merveye soğuk davranıyor ve mervede bize neden böyle davranıyor diyip duruyor hiç birşey anlatamadım.. son olaraktan fatma sürekli gelip bana merveyi kötülüyor arkasından da konuşuyor odadaki diğer kızlar içinde aynı şeyi yapıyor arkalarından konuşup yüzüne gülüyor..

yorum yaparsanız sevinirim..

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• olayı anlamadık ama sen haklının yanında ol...haksızla yollarını ayır...bugün başkasına yanlış yapan yarın sana yapar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İnsanların yalan söyleme gerekçeleri olabilir hiç uzun uzun bu işin edebiyatını yapmadan şöyle özetleyeyim.

Kusur, görene aittir. yani kusur görenin kusurudur.

İnsanların kusurunu görmeyeceksin, erdemli olan budur.

0|0
    0|0
  • Merve nasıl biri? Sever misin onu? Cevabın "evet" se, arkadaşlığa devam.

Fatma'yı sevmiyorsun. Belli. Sıkıfıkı olma yeter.

Önemli olan: Sen, ne dedikodu dinle ne de yap.

0|0
    0|0
  • he de geç

1|0
    0|0
    • cok yardımcı oldun saol he dıyıp gecme yetenegıne sahıp olsaydım kafama takıp buraya yazmazdım yıbnede tsk ederım

• cok yardımcı oldun saol he dıyıp gecme yetenegıne sahıp olsaydım kafama takıp buraya yazmazdım yınede tsk ederım

• rica ederim ne demek:)

• Merve arkandan yorum yaptı ise, onu bırak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sana tavsiyem oturun hepiniz açık açık konuşun herşeyi. dediğin gibi sen 1 sene ordasın ve bu bildiklerin sadace sana zarar verecek senin içini kemirecek. oturun bir güzel anlatın birbirinize derdiniz neymiş. aynı şeyleri ünide ilk sene ben de yaşadım ve bu tip şeyleri tek başına halletmeye çalışma bence. herkes hatasını bilsin ona göre davransınlar.

0|0
    0|0
  • Benim anladığım Fatma seni kendi yanına çekmeye çalışıyor. Bence söyleme Merveye sanki Fatma aranızı bozmaya çalışıyor gibi.Ya da söyle ama Fatmanın bundan haberi olmasın bir yıl daha ordaymışsın kimseyle kötü olmaya değmiyor gerçekten bende üniversitede ilk yılımda küstüm samimi arkadaşımla bunda üçüncü kişilerin etkisi çok fazlaydı yanıma gelip şunu söyledi senin için bunu söyledi dediler kötü bir dönemdeydim ve inandım hepsine hala konuşmuyorum o kişiyle ama belkide yalan söylediler küstüğüm kişiye hiç sormadım doğruluğunu. o yüzdeeen bak ders olsun sana bu olay milletin lafına hemen inanıp seni seven insanlardan vazgeçme..

0|0
    0|0
  • fatma merve ne oluo anlayamadm ben ama bana kaırsa sorun neyse ona onna söylemeden oturun karşşlıklı konuşun yada boşver salla gitsin kimseyle muattap olma

0|0
    0|0
Yükleniyor...