Fitnessa başlayacağım?

arkadaşlar fitnessa başlıyacağım 1 hafta içinde ilk kez gidiyorum tecrübeli olan arkadaşlar neler götüreceğimi neler yapacağımı anlatabilir mi

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Spor eldiven , havlu , salon ayakkabisi , tshirt , eşofman veya short. Havlu el havlusu olacak ama. Antrenörun program verecek. Disina cikma ve fazla agir girme. Vücut agirliga alisana kadar. Zamanla arttirirsin yoksa kas zorlanmasi veya yirtik olabilir. Aman dikkat ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Havlu götür terini silmek için , yedek tişört götür. Temiz spor ayakkabı ve su. Suyu hep unuturdum :) ne çok yok ne aç ol :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Duş varsa götürüceklerin belli zaten yoksa havlu götürmen yeterli terli kıyafetlerini çıkarıp gündelikleri giycen zaten.

0|0
    0|0
  • Programa uy, ağırlık arttırarak çalış her sette. Yanında yedek atlet, havlu ve su götürmeyi unutma, eldivende taksan iyi olur

0|0
    0|0
  • Kardeş başla başlada. Spor salonundan çıkıp ta tam karşısındaki tatlıcıya girme. :D

0|0
    0|0
  • Havlu mutlaka götür yedek elbiseler

0|0
    0|0
  • eğer kaliteli biyerse sana havlu falan her ihtiyacını gideriyorlar duş gibi bitek ayakkabı goturuyorsun işte.. eğer değilse havlu ayakkabı yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
  • Havlu1 1.5 litrelik su şişesi banyo havlusu ayakkabı tsirt şort ben bunları alıyorum

0|0
    0|0
  • Eldiven olsa da olur olmasa da, temiz spor ayakkabı (salon hayatın boyunca dışarıda giymeceğin), havlu, yedek atlet/tişört..

Salondan çıktıktan sonra 1 saat içinde yiyip içebileceğin tek şey su veya soda bunu aklından çıkarma :)

0|0
    0|0
  • Havlu- spor ayakkabı salona giyiceğin sadece- ağırlık eldiveni- Çantan yani birde sen istersen susarım ben dersen suda al yanına tshırt al yedek ve şort veya eşofman al olay budur başkada gereksiz sanırım

0|0
    0|0
  • ya su götür ya da nesquik tozu al sütle karıştır götür. cok motive ediyor her calıstıgında 5 yudum al. fitness salonunda muzık calıyor ama ben kendı kulaklıgımı goturup dinlerim her zaman

0|0
    0|0
    • anladım sağol eşofmanlamı gidiyoruz bide spor cantası almak şartmı

• spor cantasını alman şart tabi yoksa poşetle gidersin. :D oraya mahsus temiz ayakkabın olması lazım eşofman giyip git. pantolonla calıscak halin yok ya?

Yükleniyor...