Pilatesten anlayan kızlar bir bakabilir mi?

göbeği düzleştirip sıkılaştırıcak, kolları bacakları sıkılaştırıcak, göğüsleri sarkmadan koruyacak yavaştan hareketler istiyorum fakat bulamıyorum bildiğiniz bir site varsa hareketler falan link atar mısınız?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• Kollarin ve bacaklarin icin plates bantlarini kullanabilirsin, karın icin ebru sallidan bak ben salonda uyguluyorum işe yariyor duzenli yaptiginda, plateste unutmaman gereken sey acı cekmeye basladiginda birakmak yerine devam etmektir aci hissettigin an sıkılasmaya baslarsın cunku. Ebru salli iyidir 👍

1|0
    0|0
    • evet ya biliyorum o acı aslında tatlı bir acı çünkü işe yaradığını hissediyorsun :D

• hangi haraketleri yapıyorsun peki? internette var mı :)

• Bütün bacak hareketlerini yapiyorum 3 aydir baya zamanim oldu hepsini uygulamak için resim atabilseydim iyi olacakti aslinda ama mobildeyim 😂

• Youtube dan ebru sallinin videolarini indirdim oyle yapıyorum ben cok yorucu ve guzel haraketler

1|0
    0|0
    • işe yarıyor mu peki vücutta sarkma olmuyor değil mi

• Hayir ama diyette yapman gerek ve bol bol su icmelisin yuruyuse cikma imkanin yoksa evde ip atla super bir kardiyo o butun vucudundan gidiyo yaglar sadece pilates yaparsan zayiflayamazsin

• aynen çok haklısın teşekkür ederim pilates yaparak elbet zayıflanmaz bol bol ip alıcam gerçi zayıfım da ne biliyim

• Ebru sakkinin sitesibe bak

1|0
    0|0
    • ona bakıcam sanırım artık ama onun hareketleri iyi gelmyor gibi ya

• Topsuz pilates diye gir sende bak bakalım...
      ama bu toplar cok pahali degil ayrica kol ve bacaklar için esnek bantlar var heryerde bulabileceğin...

• aynen almayı düşünüyorum zaten

Yükleniyor...