Kuantum fiziği uygulayan var mı?

ben çok merak ederim böyle şeyleri. bugün bi arkadaşım biçok şeyini kuantum fiziği sayesinde başardığını söyledi.nasıl yaptığını sordum pazartesi günü bana bi film getircekmiş bununla ilgili ama ben meraktan çatladım..uygulayan var mı bunu?varsa nasıl yaptınız?

(bazılarınıza çok saçma gelebilir ama ben inanıyorum.))

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kuantum fiziginin etkileri zaten kanıtlandı bilim tarafından gözlenen elektron gözlemciye göre şekil alır şeklinde...ben uyguluyorum etkileri de oluyor evet.

0|0
    0|0
    • nasıl uyguluyosunuz acaba ben çok kitap okudum bununla ilgili ama hep etkilerini yazmışlar .hiçbirinde nasıl uygulanacağıyla ilgili bişey yazmıyo? yani neler yapıyorsunuz yazarsanız çok çok çok sevinirim :)

• Tüm beyinle ilgili işlemler nöron hücrelerinin arasındaki bağlantılar ile olur her bir davranış bir bağlantıya denk gelir bir bağlantının güçlü bir şekilde oluşup alışkanlığa dönüşmesi için 21 gün geçmesi gerekir bilimsel araştırmalar bu yönde..

• Aynı şekilde her bir düşünce beyinde nöronlar arası bir bağlantı oluşturur 21 gün sonundada alışkanlık haline gelir...

Erkekler Ne Diyor 3

• kuantum fiziğini ne kadar basite indirgiyorsunuz siz. einstein bu günleri görse bilim insanı olmaktan utanç duyardı.

0|0
    2|0
    • abartmayın yaa ben bununla ilgili birsürü video izledim.birsürü kitap okudum ve okumaya devam ediyorum.ve okuduğum kaynaklarda aradığım bilgiye ulaşamadım.baya bi abarttınız.bilip bilmeden konuşmazsanız sevinirim

• Kuantum fiziği farklı bi şey ya ne başarmış anlamadım kuantum fiziğiyle ilgili olmayan şeyleri kuantım fiziğimi sanıyor basit bir fizik değildir kuantum fiziği.

0|0
    0|0
  • Kuantum fiziği ile başarmak... Valla ben de merak ettim. Şöyle bir Milyar Dolar başarsa ya benim yerime.

Ayrıca daha ne olduğunu bilmediğin şeye inanman saçma geldi bana.

0|0
    1|0
    • ne olduğunu biliyorum ama nasıl yapıcağımı bilmiyorum

• Arkadaşın The secreti yeni okumuş ve etkisinde sanırım.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kuantuma ayıracak sabrım yok. Çok sıkılıyorum. Sonra kendimi ' Ne yapıyorum lan ben'' derken buluyorum. La havle yaa..

0|0
    0|0
  • o ne demk allh aşkına biri bana sölesn ben bilmyrum

0|0
    0|0
Yükleniyor...