Spor salonuna gitmeden vücut geliştirilebilir mi? Hangi egzersiz bana daha uygun?

Bana çoğu uzman arkadaşım karşı çıksa da ben geliştirilebileceğini iddia ediyorum. Hangi egzersiz sizin için daha yararlı?
İşte bunun çözümü için bir program var. http://www.idealkilox.com/#!fitness-program/c1nbh

0|1
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• İddaanda haklısın ancak, evde çalışma ile belli bir yol kat ediliyor daha ilerisi olmuyor, iyice salona çevirmek gerekiyor evi yani zor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Zor olur disiplin spor salonunda daha çok işe yarıyor ve bir yere kadar gelişir gelişse bile hipertrofi olur ama daha fazla yapman için sürekli ağırlık gerekli yoksa 30 şınav çekmeye başladıysan mesela bunu 50-60 yaptığında kaslar gelişmez çünkü hipertrofiye 1 kez uğramıştır o kas grupları tekrar uğraması için ağırlık gerekli olur

0|1
    0|0
  • Olabilir ama çok daha zorlu bir süreç olur.

0|0
    0|0
  • Evde yapılan egzersizler genellikle vücut agirliyla yapıldığından fazla bişey beklememek gerek. Vücut geliştirmede büyüme cok ağırlık az tekrarla elde edilir. Ancak define ve fit bir vücut elde edilebilir ve gözle görülür bir yol katedilebilir. Zaten ectomorf bir vücut yapısına sahipsen çok iyi beslenip iyi dinlerek göze biraz daha hoş gelecek kadar gelisebilirsin. Endomorf ve ya mezomorfsan da yağlarını eritip fit görünmek için çok iyi olur.

0|0
    0|0
  • P90x videolarıevde yap 3 ayda tamamdır ama baya ağırdır

0|0
    0|0
  • Salonsuz bir halt olmaz 3 senedir bodybuilding yapiyorm boyle sacmalik gormedm ne hacim olur ne kutle

0|0
    0|0
  • Iyi guzelde bunlarin cogu evde yapilcak seyler degil ki

0|0
    0|0
  • spor salonuna gitmiyceksinde o aletler evde var mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...