Tanıştığım kişi eski eşini aldatığını itiraf etti, ben sildim attım onu siz ne yapardınız?

Bir aydır konuştuğum biri vardı, baya bir fazla ilgiliydi eşinden ayrılmıştı biliyordum ama neden ayrıldıklarını tam olarak söylemedi sorduğum halde. Beğendiğim için bakalım denemek istedim. Bugün Face de paylaştığım bir soyu üstüne alındı, trip yaptı iğneliyorsun beni sözlerinle diye, eski esinlede çocukları var diye hala görüşüyor ve sanki bunların aralarında gerçekten birşey var gibime geldi, evde geceleri kalmalar falan. aradım bunu tamam yanlış anladın altan aldım hadi uğraşmıyayım diye, bitti benle bir daha konuşma dedi tak yüzüme kapattı telefonu. sen kim olduğunu sanıyorsun diye aradım tekrar bu sefer ben sana göre değilim eşimi aldattım ondan ayrıldık dedi sözde yatmamışda, karısı sevgi göstermemişde boşluktaymışda. bende kendim aldattıldığımı biliyordu ve bu durumda fikrimin ne olduğunu ve ona rağmen bana oyun oynadı. Yine birinin boşluğunu dolduracak malzeme olacaktım herhalde. Bitirdim olayı tam başlamadan ama hoşlanıyordum herifden. Siz ne yapardınız durumda?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ya tamamiyle samımıyetsiz,güvensiz bir insan.Bende eşimden ayrıyım,onunla hiçbir zaman aynı ortama gıremem.Sadece oglumla alakalı olan durumlarda karşilasabılırız ama ,o da uazk durarark.Okulunda,egıtımınde ne yapmam gerekıyorsa vs vs gıbı.Adam eve geceleri onda , ya da o bunda kalıyor,bunlar olacak işler mi ya.Yakışiyor mu?Afedersiniz ama boşluk doldurma misali adamın ki;Size yakışan ırtıbatı tamamıyle kesmeniz.Unutmanız arkadasım.Karşi cinsiniz olark içtenlikle bunu söyler,bunu bilirim.Mutlu kalmanız temenisiyle

1|0
    0|0
    • zaten bunlar bir cok kez ayrilip barismislar... kadin affeti herhalde. yani birbirlerinde kaliyor derken eski koca evimdede gece kalabilirsin diyor ama kadin kalmiyor. buda garip bir durum bence.

• Allah hakkınızda hayırlısını versin arkadasım.Kimseye guenmemek gerek,Heleki böyle yürüyen penislilere.Sadece şunu bilin emin oldugunuzda,partnerınıze kalbinızı verın.Ara sıra deneyın,yoklayın,bakın neler yapıyor...Bir insan da Allah korkusu olacak.Bırde kızkardeşi olmalı herkesin degıl mi?Başka neler yapmaktasın arkadasım

• vallahi ben biraz şansızım o konuda fazla sevgilim olmadı hayatımda. kalbimi verdiğim kişi kalbimi kırdı vs. bekar kalmak en güzeli

Erkekler Ne Diyor 5

• böyle insanlar genelde bagısıklılık kazandıgı için en uygun olanını yapmısn helal sana :*

1|0
    0|0
  • İyi yapmışsın ya.

1|0
    0|0
  • bende seni aldatmıştım zaten derim.anlayışla karşılar aldatan nasılsa anlar

1|0
    0|0
    • seviyemi degersiz biri icin düsüremem erkek der belki ama ben öyle degilim verseydim herkes severdi beni vermedigimden yanliz yasiyorum zaten

• dürüst ol tamamda nebileyim o kelime ters geldi bana ;)

• haklisin :) pardon

• doğrusunu yapmışsın bende aynısını yapardım

1|0
    0|0
  • Bunu ben de düşünüyorum şimdi ama bilmiyorum.Sanırım silip atmak kolay olmaz :S Bilmiyorum işte.

0|0
    0|0
    • ne gibi durum nasil ki sende?

Kızlar Ne Diyor 6

• kurtulduğuma dua ederdim !

1|0
    0|0
  • Kesinlikle doğrusunu yapmışsın. Adam kendini belli etmiş sen de anlamışsın durumu olacakları...Zararın neresinden dönsen kardır. Hoşlanmana rağmen kestirip attığın için tebrik ederim seni.Bazıları ona bile cesaret edemeyip yem oluyor..

1|0
    0|0
    • evet zor ama bir sefer canim yandi aldatildim bir daha bu aciya dayanamam

• Yaşadıklarından ders çıkarabilme yetisine sahipsin demek ki ne kadar güzel..Kendinle gurur duymalısın hiç üzülme

• görüşmem biir daha sakın intikam peşine düşme olan sana olur

1|0
    0|0
    • banane ya... ne intikami o kendi borcunda cocukla boguluyor zaten allah vermis ona...

• En iyisini yapmışsın , geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • doğru olanı yapışsn bir kere yapan sürekli yapar tatlımm :S :D

1|0
    0|0
  • aynen senin gibi yapardım sakın affetme geçmişte eşini aldatan yarın seni de aldatabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...