Manchaster United Teknik Direktörü Sneijderi İstiyorum Demiş Sizce Şino Gidermi?

Manchasterin hocası Sneijder dünyanın en iyi orta saha oyuncularından bir tanesi o nu istiyorum demiş sizce gidermi? Drogbadan sonra Şinida giderse biz buna nasıl dayanırız:(

0|0
6|28

En İyi Erkek Görüşü

• manu'nun öyle bir takibi yok.. tamamen menajerlerinin sneijderin piyasasini genisletme ve fiyat artirma ugrasi ama artik yemiyolar.. merak etmeyin sino sezon sonu elinizxe patlar.. drogbanin olayi farkli onun ki tamamiyle kulubunun ahdi vefasi sonucu olustu.. yoksa hic bir teknik direktor elindeki 26 yasindaki forveti verip 35 ligi almaz..

0|0
    0|0
    • Ya ne kadar kiskançsınız daha devre arasında Juventus Sneijderi istemişti odamı yalandı

• Alex Turkiyede 10 sene oynadı onu neden katıyorsun şimdi drogba ve Sneijder geldiginde bbc son dakika olarak haber yapti Juventus ısrarla istedi ama satmadık

• drogbayi chelseaden sneijderi interden aldiniz duyanda barça veya realin elinden kaptiniz sanicak git dahada komik duruma düsme nolur 😃😃

Erkekler Ne Diyor 27

• Sneijder gibi bir Süperstarı herkes ister ama bizim o na ihtiyacımız var. İngiltere Sneijdere cazip gelebilir ama inşallah gitmez.

0|0
    0|0
    • Giderse sen çok uzulursun dimi renktaş:(

• Kimsenin bir yere gittiği yok sneıjder artık ingiltere performasına ayak uyduracak seviyede değil bence tamam çok iyi kaliteli bir ayak ama ingiltere gibi bir lig çok ağır gelir diye düşünüyorum ve karosı da kensisi de her fırsatta bueda kalmak istediğini dile getiriyor Türkiye standartlarında da çok iyi bir geliri var adamın bence gitmez ki zaten öyle bir durum söz konusu değil wan gaal ve smineıjderin menejeri aynı kişi büyük ihtimal menejer oyunlarının bir parçasıdır

0|0
    0|0
    • Sneijder İngilterede şov yapar Gsnin Arsenalla yaptığı 2 maçtada Arsen Wenger Sneijder i hayranlikla izlediğini söylemişti

• Sneijder zaten Şampiyonlar Ligi maçlarında iyi oynuyor geçen sene Şampiyonlar liginde birçok kez haftanın ilk 11 ine girmişti

• Ben iyi oynamıyor demiyorum ki zaten ama o tempoyu surekli bir şekilde kaldıramaz diyorum

• Benim düşüncem gitmez şu an burada mutlu ama gidersede iyi para kazandırsın öyle gitsin.

0|0
    0|0
    • Muslerayi Sneijderi Buraki satsak zengin oluruz dimi renktaş:)

• Aynen öyle oluruzda satmayalım üçüde takımın direği :)

• Şino :Dsds Sneijder'i yıllardır istiyor Manchester United. Galatasaray'a gelmeden öncede onlardan haber bekledi önce. Bence gitmesin çünkü United'ın kadrosu gereksiz kabarık zaten Galatasaray'da kalması daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Adam her fırsatta burada mutluyum neden gideyim ki diyor, yengede burada dizide başladı. Kesinlikle gitmez içiniz rahat olsun :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar gitmez rahat olun :) bakın FENERBAHÇELİYİM şunu untmayın dünyanın hiç biyerin bu tip futbolcuların kıçını bizim gibi kaldıran yok eşlerini bile ünlü yapıyoruz ;) oyüzden onların galasaray fenerbahçe beşiktaş aşkı yalan dolan beşiktaş ve galatasarayda bunu çok görüyorum. Bu benim fikrim yaşlı adamları bile star yaptık sayenizde geri büyük takımlar aldı :)

0|0
    0|0
  • sezon sonu 10-15 satsak bize para lazım

0|0
    0|0
  • Gitmesin ya bilmiyorun haberi duymadım ama gs nin şu an ikonu sneijder bnce.. Ama gitmekte istiyosa zorla güzellik olmaz, isteksiz oynayacağına gitmesi daha yararlı olur..

0|0
    0|0
  • Beyler sakin olun adam her defasında Galatasaray da mutluyum burdan ayrılmam icin deli olmam Lazım diyir

0|0
    0|0
  • Dunyanin en iyi orta saha oyuncusu şinayder gs oyuncusu? Afafsdsgsd

0|0
    0|0
  • İsterlerse gider evet

0|0
    0|0
  • gitmez inşallah

0|0
    0|0
  • Yook ya dönüp sıyıralım bide istiyorsalar başka?

0|0
    0|0
  • kalp krizi geçirecem doğru mu bu haber!

0|0
    0|0
  • Koşarak gider hemde.

0|0
    0|0
  • Parasını alıyormuş gitmez sanki Türkiye'den fazla ücret alacak:) Burada fazlasını alıyor

0|0
    0|0
  • Manu Ne Yapsın Sneijder'ı Allah Aşkına..

1|0
    0|0
  • Şinida, şinodan sonra Fino diyeceksin diye korktum.

0|0
    0|0
  • Yas tutarim

0|0
    0|0
  • Değerini bulan her oyuncu satılmalı bence. 15-20 milyon Euro veriyorlarsa neden olmasn

0|0
    0|0
  • şino ne la
    fino gibi

0|0
    0|0
  • Şino nedir ya :D

0|0
    0|0
  • Şino ne kız yenilir mi içilir mi :Dasadazazx

0|0
    0|0
  • bence men utedin tekniktraktörünün bunu istediği doğru değil

0|0
    0|0
  • Verirse 20 milyon euro satarız

0|0
    0|0
  • para varsa gider.

0|0
    0|0
  • inşallah gider :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eşi dünya kadar reklam anlaşması imzalıyor hayatta gitmez.
    Şino ne yahu :/

0|0
    0|0
  • Yalan haber korkmayın bunlar menejer oyunları hala öğrenemediniz böyle haberler sneijderin değerini arttırıyorlar yalan haberlerle saf olmayın 😂😂

0|0
    0|0
    • Devre arasında Juventus Sneijder için İstanbula gelmişti Şinonun zaten değeri yüksek

• Ne yalanı kız ocak ayında juve istanbula geldi Şinoyu almak için ama ayakkıbısını bile vermedik

• yuh abartma ronaldo messi değil

• Sneijderi bırakmıyoruz fenerbahçe maçında bir sağ sol daha bekliyoruz.

0|1
    1|0
  • Gitmesin ya

0|0
    0|0
  • Gitmesinnnnn :((

0|0
    0|0
  • Bence gitmeli.

0|0
    0|0
    • Nickinden belli kesin şikebahçeli:)

• Ben gidişatı beğenmiyorum. Sneijder kaliteli bir futbolcu. Tek başına kurtarmıyor ama. Futbol takım oyunu. Değişmesi gereken çok şey var. Profesyonel bakmak lazım. Gönlüm isterki hep kalsın ama öyle olmuyor o işler. @jinekoloq

• İyi bakalım hayırlısı @Kezbangeldi

Yükleniyor...