Siz onu aramadığınızda ne kadar süre sonra arıyor?

ewt siz onu aramadığınızda ne kadar zmn sonra arıyor..?

0|0
18|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• vallahi ben aradım bi kere ararım konuşurz diye mesaj çekti aramadı daha sonrada söz verdi aramadı sonradan özledim 3 ay sonra ben aradım açmadı geride dönmedi sonra ben tekrar face ten yazdım nie geri dönmedin die kontörü yokmuş muş

1|0
    0|0
  • ben bu olaya kesin çözüm buldum. telefon kullanmıyorum . buluşmada ayrılırken sözleşioruz. ulaşamadıgı için gelmek zorunda kalıyor. ilk başlarda zor olsada alışıyorsunuz ve bölece yalan dolan olmadan bahane mazaret geliorsunuz. en güzel. anti teknoloji

1|0
    0|0
    • ahahaa hoşşş

• bunu gerçekten yapabiliyo musun.. mektup falan da at bence çok cüzelmiş :))

• ilk başta zor gelior. kız için özellikle. olmaz öyle şey dio. ama kesin bi saat vermeyi öğreniorsun. yani 3 de gelebilceksem 3 te diyorum. 3 te diyipte 5 te gitmiyorum. orda onun beni beklediğini düşününce . işiniz bile cıksa gidip işim cıktı demek zorunda kalıyorsunuz. gerçekten çok hoş oluyor.

• valla kızlar aramaz genelde bi kapris vardır ya niyeyse buda:-)...bu arada profilindeki manken yada oyuncu herneyse adı ne onun yaw ?

1|0
    0|0
    • awatarlardn bldm :P manken değil

• awataramı aşık oldunnn :/

• niye yaw çirkinmi sence:-)

• Şimdiye kadar en fazla dayanan,2 hafta dayandı.

1|0
    0|0
    • hmmm bnd kurt kaynıyo snki duramıyorum ama bu sefer kararlıyım

• Valla istediğiniz kadar kararlı olun. Kızlar bu konuda pek sabırlı değiller. Erkekler daha sabırlıdır bu konuda. Benimle inatlaşmazsanız, kesinlikle ilk arayacak kişi siz olacaksınız. Bahse girerim.

• bakış açısına bağlı sen onun için ne anlam ifade ediyosun,zamana bırak anlıycaksın,kesin arıycak ve aradığında gayet resmi ol gerekirse hesap sor

1|0
    0|0
    • öylemi yapim onu süründürmek istiorum hakketti bunu :(

• ewt ceza wermesem iyi bişi yaptığını sanıo

• ceza verecek yaşta değilsin hesap sor derken bakmamıştım yaşına bu yaştaki sevgiler biter bunu biliyomusun benden sana abi tavsiyesi kimseyi bu yaşta sevme..beni dinlemeyeceğinide biiyorum

• Never .

2|0
    0|0
  • 78 saat 61 dk sonra mutlaka arar , not al lüften.

1|0
    0|0
  • Annem kafasına göre arıyor beni.

1|0
    0|0
  • ben aramazsam o hiç aramaz dı...

1|0
    0|0
  • hiç.

1|0
    0|0
  • aramıyo kimse beni:(

0|0
    0|0
  • bana mesaj ata bile yoq la genelde sadece işi olan kızlar arada buluşmak için atıyolar okadar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• kim ki o?

öyle birisi yok,ne ben onu arıyorum ne de o beni arıyor.birbirimizden bihaber yaşayıp duruyoruz işte...

2|0
    0|0
  • arayıp arayıp uykumun ortasına ediyoo:(

1|0
    0|0
  • çok kızmıssa ertesi gün az kızmıssa bir iki saat içinde:D

1|0
    0|0
  • kimse aramasin mesgulum

1|1
    0|0
  • Sen aradın ben aradım mı var. Yeri gelir ben hiç aramam o arar yeri gelir o hiç aramaz ben ararım..Gerçek anlamda sevgili ise eğer bu bir problem olmamalı diye düşünüyorum. Günde 1 kez haberleşiyorsanız problem yok bence. Çalışan biri olup olmadığına iş yoğunluğuna vs göre değişir bu. İşi gücü olmayanlar genelde dakikada bir ararlar mesela..

1|0
    0|0
    • aynı dert bende de var ya sevgilim çok yogun çalıştıgı için beni arayamiyo bende arasın istiyorum :( ooofff offfff

• Gün içinde haberleşiyorsanız problem yok bence..Hem ne sen ondan ne o senden bıkmamış olur. Tüketmezsiniz bir şeyleri hemen..Ama çok yoğunum işim var diyip o gün içinde hiç haberleşmezseniz bir sorun var demektir, bahaneleri yemeyin

• benden ses çekilince 30 dakika içinde ne yapıyorsun sen mira ! diye bir çemkirme oluyordu :)

1|0
    0|0
  • bilmem 27 yıl kadar olmuştur sanırım :D

1|1
    0|0
  • Aramassann aramaa yarrr aramassan aramaaa zaten merhem olmazsın sen benim gönül yaramaa :D:D:D ben aramıyım oda hiç aramaz tenezzül etmez

1|0
    0|0
  • Bazen 2 saat sonra, bazen de telefonu kapatır kapatmaz. Net bir düzeni yok haliyle.

1|1
    0|0
  • hiç

1|1
    0|0
  • arasamda aramasamda ariyo :/

1|0
    0|0
  • aramıyo

1|0
    0|0
  • benim arayıp aramamı beklemiyor ki hemen arıyor zaten her gün:)

1|0
    0|0
  • Never .

1|0
    0|0
  • beni arıcak kimsem yok ben napıyım :(

1|0
    0|0
  • hergün arıyor...ben aramıyorum..

0|0
    0|1
    • nasıl bu hale getirdin bana da süleee :(

• bu da egoistliğin dışa vurumu olsa gerek. "ben aramam, kaybetmek istemiyor" demek de ne demektir yahu. valla senin gibi sevgilim olsa, senin gibi sevgilim olmazdı.

• sen onun kadar sanslı dglsn cünkı.

• hiç dikkat etmedim . ama genelde beni o arar zaten. aramama zaman bırakmaz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...