Squat ve diyet aynı anda yaparken, bacak yine de kalınlaşır mı? bacaklarım şu anda da oldukça kaslı, iyice şişerler mi?

arkadaşlar diyete başladım. diyetle birlikte spor da yapıyorum düzenli. (koşu-bisiklet-yürüyüş-squat vs.) daha önceden de sporla uğraştığım için kas oranım oldukça yüksek. kalça kaldırmak şekillendirmek için squat yapıyorum ama bacaklar iyice kalınlaşır mı yaa? yani diyette yaptığım için yağlar gidecektir bir miktar ama zaten hali hazırda kaslı kalın bacaklarım var iyice kas olmasın? squatı kilo verdikten sonra mı yapmalıyım böyle devam mı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hayir beslenmeni gerektiği gibi yapmaz ve vucuda girenden cok harcarsan küçülür

0|0
    0|0
    • anladım, teşekkürler. bir de özel bir diyet uygulamıyorum sadece 6 dan sonra yemeği kestim. tabakla değil kaseyle yemek yiyorum bir de büskivi, çikolata gibi abur cubur tüketmiyorum ya da fast food. ama o gün evde pilav varsa pilav da yiyororum yani. sizce karbonhidratı tamamen mi kesmeliyim? bildiğim kadarıyla spordan önce karbonhidrat almakta gerekiyor?

• Hayır sağlık açısından karbonhidrat kesmeyin yağı minimuma düşurn Benim sahsi kanaatim sizi görmeden ve metabolizmanizi bilmeden bu sekilde, zaten calismayla da alakali düzgün Programla calismaniz lazım.

Ben bu işi yapıyorum ama burdan soylcklerim bu kadar merak ettiğinizi sorabilirsinz. Sağlıklı günler..

• çok teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 3

• squat yaparken hafif kilolarla çalış , hatta sadece barla çalış. koşu ve bisikleti abartma.

0|0
    0|0
  • Ağırlıkla çalışma, düşük videste bisiklet eritir.

0|0
    0|0
  • kalınkaşmz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şişer

0|0
    0|0
    • ağırlıksız squat yapıyorum, kilo verdikten sonra mı devam etmeliyim sence?

• Bacakların yağlı olsaydı yağ erirdi ama kas var, kas gelişir iyice. Çirkin olur

• anladımm, teşekkür ederim.

Yükleniyor...