Liverpool - Beşiktaş maçı nasıl sonuçlanır?

Beşiktaş manyağı olarak ;

Yarın Uefa Avrupa Liginde bu iki köklü takımın maçı var. Maçta her türlü ilginç skorlar ortaya çıkabilir. Bildiğiniz üzere 2007 yılındaki ilk maçta Beşiktaş Liverpool'u 2-1lik skorla mağlup etmişti. Rövanş maçında ise Liverpool Beşiktaşımız karşısında 8-0 gibi bir skorla galip gelmişti. Çok üzmüştü bu durum bizi. Neyse konumuza gelelim..

Brendan Rodgers önderliğindeki Liverpool, sezona kötü başlamıştı ama şu sıralar çok iyiler. Performansları da gün geçtikçe artıyor. Tehlikeli oyuncuları var. Daniel Sturridge, Emre Can, Coutinho ve Steven Gerrard gibi.

Slaven Bilić önderliğinde Beşiktaşımız ise Sezona oldukça iyi başladı ve Ligde ilk sırada yer alıyor ve de şampiyonluğun en büyük adaylarından bitanesi.. Oldukça dirençli bir takımla karşılaşacak ingiliz ekibi. Bizimde kadromuzda gayet etkili oyuncular var Gökhan Töre, Kerim Frei, Olcay Şahan, Sosa ve Demba BA..

İşte benim görüşlerim bunlar. Ben Beşiktaşımdan yana kullanıyorum oyumu. Sizde fikirlerinizi söyleyebilirsiniz. Siyular..

• Liverpool
    20% (2)38% (10)33% (12)Oy Ver
  • Beşiktaş
    80% (8)54% (14)61% (22)Oy Ver
  • Beraberlik
    0% (0)8% (2)6% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Maçın başlamasına saatler kaldı gençler. Bu arada Trabzonspor'a da başarılar dileyelim..
Son 2 saat :D

0|0
8|21

En İyi Kız Görüşü

• Futbol sadece kaliteli oyuncularla kazanılacak bir oyun değil. Takımların kaliteleri farklı olabilir ama yürekleriyle oynadıktan sonra iyi is çıkarabilir futbolcularımız. Ben hepsine güveniyorum. Beşiktaş'ım alacak bu maçı

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 21

• Açık konuşmak gerekirse favori Liverpool ama orda 2-1 3-2 gibi mağlubiyetler bile tur kapısını aralar bu arada Balotelli oynarsa can yakar GS li olarak başarılar Beşiktaş diyorum inş eler.

0|1
    0|0
  • 1-0 ilk yarı biter. Son dakikalara kadar maç böyle devam eder. 90+ larda beşiktaş gol bulur ve berabere biter tahminim.

0|1
    0|0
  • ayıp ettin bjk bu seneki güçlü kadrosu ile livorpool eski performansı bile yok yeneriz hatta skor tahmini almak istiyorum fark sayısı...

0|1
    0|0
  • Beşiktaş alır bence.

0|1
    0|0
  • Anfiel road da liverpoolu paramparca edicez aksam, ben inandim. İnsallah kazanicaz.. Besiktass ulannn :)

0|2
    0|0
  • Beşiktaşımız inşallah alacak. Statda olmayı düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Beraberlik en iyisi beraberlik bizi kurtarır evimizde dağıtırız onları yeter ki bir şanssızlıkla 2 fark falan yemeyelim

0|1
    0|0
  • 2-0 #Beşiktaş. Bence

0|2
    0|0
  • Paramparça eder diyenler utanmışmi acaba

0|0
    0|0
  • Kaybetmeyelim yeter hele birde gollü bir beraberlik alırsak İstanbul'da 80 bin kişi önünde geçeriz turu bence.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş Bursa maçında fazla bir efor harcadı ve oyuncularıda gerçekten liverpool'a karşı oynayacak tecrübede değiller elleri ayaklarına dolaşabilir liverpool'un 3-1 kazanıcağını düşünüyorum ilk yarınında 1-1 biteceğini düşünüyorum :D

0|1
    0|0
    • 2 fark olmaz diye düşünüyorum

• Sende doğru diyorsun. Sağol dostum görüşlerin için. Akşam ne olacak ne bitecek göreceğiz :D

• eyvallah adamım :D Heyecanla izlicez maçı :D

• deplasmanda beşiktaş bol gol atmalı berabere bile kalsa iyidir ikinci maçta eleyebilir.

0|1
    0|1
  • Liverpool 5 maçta 4galibiyet 1 beraberlik
    Beşiktaş 3 galibiyet 1beraberlik 1malubiyet
    sonuç olarak Liverpool alır.

0|1
    0|1
    • Kupa maçı o mağlubiyet. Çok kasmadılar maçtaç Bursa ve Liverpoola sakladı takım kendini. Bursa maçındaki gibi oynarsak Liverpoolun işi zor

• bakalım maçın gidişine göre iddea oynucam :)

• Allahın izniyle kazanacaz. Beşiktaşulan :)

0|2
    0|0
  • Gerrard oynamadigi icin besiktas 2-0 alir

0|2
    0|0
  • İy- 0
    MS - 0
    0 oynadim misli girdim , havuz başında votka mi yudumluyorum.

0|1
    0|0
  • Kalbinden 1-1 geçiyor

0|1
    0|0
  • 8-0 tarih tekerrrür eder :))

0|0
    0|1
  • Bir 8-0 daha olabilir

0|0
    0|2
  • Ben İnanıyorum 7-8 Sıfır Gibi Net Bir Liverpool Rahat Geçer