Siz olsaydınız neyi ya da nasıl davaranışları görmek isterdiniz ki bir kez daha olabilir diyebilesiniz?

özellikle bayan arkadaşlardan soruyla ilgilenmelerini istiyorum. hoşlandığınız kişiden, ısrar etme, fazla ilgilenme gibi nedenlerden soğuma olduğunu ve biz olamayız gibi bir düşünce de olsaydınız ne gibi şeyler sizi biraz daha düşündürmeye yada karşıdakini bu kadar kolay harcamamanız için engel olurdu..

bu arada lütfen soğutmasaydın gibi şeyler yazmayın lütfen bana yardımcı olmaya çalışın...

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• hep yalan dolan hacı. ilgi iyidir. ilgiden sevgiden boğulan sıkılan kızdan saten hayır gelmez unutma;) sevgiden sıkılmak nefes alamamak ne demek böle bi saçmalık varmı. insan seviorsa bir dakika sensiz geçirmek istemez. bence kafasında bişileri tartamıor. altarnatifler var denicek. sende kenarda durmanı istior. biraz kaba belki biraz sert oldu ama böle. senin bu noktada yapacagın en mantıklı şey kızla konuşup ona bi süre vermek. mesela 3 gün en fazla 7 daha fazla verme. 7 gün içinde düşünmesini onu sevdiğini eğer aradığı şey sevgi aşk ise senin onu bekliceğini. 7 gün sonra aramazsa hiç aramamasını, böle bişey olursa aradıgının sevgi değil başka bişi oldugunu anlıcagını söle. kapının her zaman açık oldugunu isterse o kapıdan girip istersede cıkabilceğini söle ve sakın sakın sakın arama 7 gün boyunca. bunu ister mesaj ile ister telefonda söle. yüz yüze değil mümkünse. ve sana ne derse desin cevap verme. bu mesaj seni seviyorum yada sana olan sevgisi ile ilgili bişey demedikce yanıt verme ve bekle. seviorsa saten gelecektir. gelmezsede seni sevmeyen biri icin üzülme ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• oncelikle biz kızlar her zaman zor erkeklerdenn hoşlanırız.

elbette değer vericek onu hissettiricek ama ağır olucak.

oyle her dakika canım cicim deme.

sakın hha canım bile deme artık kıza.

kısa cevaplar at. buluştuğunda da bi soguk bi sıcak davran .bi tokat at bi oksa

0|0
    0|0
  • Zengin ve yakışıklı.

0|0
    0|0
  • artık değiştiğini görmek

0|0
    0|0
  • benden biraz uzaklaşmasını isterdim sanırım. fazla ilgi beni çok boğar. sanki özgürlüğüm elimden alınıyormuş gibi hissederim. bu yüzden böyle erkeklerden çok çabuk soğurum. bana nefes almam için boşluk bırakması şart. bir de bu kadar fazla ilgi gösteren erkeğin kendine güveni yokmuş gibi gelir bana. bu da soğuma nedenlerimden birisidir aslında. bana kendine güveni olduğunu göstermesin isterim

0|0
    0|0
    • biraz uzakkaştığında tekrar o sıcaklığı hissedebiliceğini düşünür müsün peki? ve bu uzaklık sence ne kadar olmalı ...

Erkekler Ne Diyor 1

• Bunun imkanı yok.Geçti artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...