Hayatınızda hiç böyle bir an yaşadınız mı?

Hayatınızda hiç böyle bir an yaşadınız mı? link

sorum kaldırılınca izlmek isteyenlere soru halinde gönderim dedim...evet varmı hayatında böle bişi yaşayan :D

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• Bende böyle birşey yaşamadım ama yaşamak isteyen varsa yaşatabilirim.!

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• dayak yemişlişliğimiz varda :), göz göre göre böyle gidip pataklanmak akıl işi değil :), hangi akla hizmet cüssene bakmadan o cüsseye gidip kafa tutuyorsun :)

0|0
    0|0
    • erkek işte :D:D:D:d :P:P şakaydı

• kavgada bence çıkarılması lazım kravatın ya...çıkarın yani boğulablirsiniz :D

• artık takmıyorum zaten, o andada çıkarmaya fırsat kalmamıştı, 13-14 sene olmuş :) ama unutmadım dayaklardan biri

• Ben yaşamadım. Adam cüsseye bakmadan artislik taslıyo :D

0|0
    0|0
    • erkekler bazen neden bukadar salak olabliy :D orantıya baksana sen bi önce dimi yani :D

• hyr yok olsa bile o kaldıranın... anladn artk :)

0|0
    0|0
  • Evet sevgilim beni böyle yerden yere vurmuştuuuu :( :(

0|0
    0|0
  • Ben böyle birşey yaşamadım.

0|0
    0|0
  • ilkokulda birini yere vurdum aynen böyle

0|0
    0|1
  • soru neden kaldırıldı aykırı bir içerik yoktu? yönetim bir açıklasa ya merak ettim

0|0
    0|1
    • soru içeriğinde değilmiş canım ..şimdi soru içeriğinde hadi cevap ver :D allahım ya

• vodeo hmm i ile o nun arasında 50 mt var nasıl becerdin? siz bayanların çenesi dakikada 200 kelime saydırma kapasitesine sahip beyinde maşallah pancar motor gibi çalışıyor normaldir yani :D aklıma salında daha orjinal +18 bir laf geldide buraya yazamıyorum :D

• merak ettim durarkadaşlarıma eklim özelden yaz :D

• dün yaşadım bunu aynısını hatta.okulda oldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaşamadım , kavga eden çocuk görsem müdahale ederim duramam , çok kızarım ...

0|0
    0|0
    • ay aynen özellkle dayak yiyeni görürsem keslkle duramam hemen alırım o çocuğu ellerinden

• Dayanamıyorum , kıyamıyorum ...

• kavganin yanindan bile gecmedim hic

ama cok merak ediyorum nasil bir histir yaa :(

0|0
    0|0
    • ayyy ben bikere etmiştimm...3 kız daldı bana :d hemde o dönemlerde burnuma yeni pearcing taktırmıştım elimdede dondurma :D kız bana bi yumruk attı burnumda üçüncü bi burun deliği oldu :D:D ama sonra hepsini tek tek ayrı yerlerde :D:d

• uff keske bende olsam :D bana ona yumruk nasil cakilir gosteririm gerci hic denemedim ama neyse

• iyi yapmıs aferım tombıse :D fenaydı :D allahtan yasamadım :D

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...