Sizin hiç unutamadığınız anınız nedir ?

sevgilmle biraz tartstk ben yanından gittm hzli yürüyorum bana arkadan seslendi duymamazlıktan geldim daha hızlı yürüdüm bunlar olurken sokak insan dolu düşünün yanı her neyse sonra arkamdan koştu geldi kolumdan tuttu bitemez sen benimsin dedi işte bana bi ömür yetti sizin böyle bi anınız varmı ?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• birinci sınıfta altıma işemiştim, örtmen eve göndermişti beni... ikinci sınıfta (başka bir okul) gene işemiştim... örtmen gene eve göndermişti beni... ertesi gün okula geldiğimde, sıra arkadaşım eylem (daha ikinci sınıfta kızlarla aynı sırada oturuyordum ben) "sen gittikten sonra bütün sınıf sana güldü" dedi... ben de "geçen sene de gülmüşlerdi zaten" dedim... o da "aaa, sen geçen sene de mi işemiştin...?!" dedi... şimdi anının bu noktasında "o hikayedeki mal benim" şeklinde bir nokta verecem, ama gururuma yediremiyorum... işerdim ben... çok işerdim... rahatlık gibisi yok...

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kardeşimi benden daha çok seviyorlar diye 12yaşımdayken evden kaçıp 3 kat üstümmüzdeki çocukluk aşkım ayla ablaya gittim artık burda yaşıyacağm evlenelimmi diye bayağı dalga geçmişlerdi benimle hala geçiyolar gerçi ben unutturmak istiyorum :)

1|0
    0|0
  • benim bi manita vardı kendini prenses sanıyor sürekli trip atıyordu

bir gün milletin içinde sokakta trip atıp gitti

arkadan bağırdım duymamazlıktan geldi

gittim yanına herkesin içinde gururunu okşadım

şimdi o benimkini okşuyor

1|1
    1|0
  • var yurtdşından bir öğretmenim derste çok pis saçmalıkdıktan sonra bana türkçe s*ktir git dedi dondum kaldım sınıfta 3 tr den gelen daha vardı yarıldılar :D

0|0
    0|0
  • 2005 ve 2008 yıllarım anılarla geçti, çocukluğumun en altın yıllarından biriydi. Kısa ve öz :))))

0|0
    0|0
  • Sanırım 3 yıl önce eski sevilimden tokat yememdi ama pişman değilim

0|0
    0|0
    • merak ettim ne yaptında tokat yedin

• Kuzeni yüzünden kuzeni böyle artist biriydi sevgili olduğumuz dönem onunla olmamı istemiyordu küfürler etti dayanamadım kavgaya ettik sonraki gün bunu yakaladım demir çubukla dövdün oda bi şekilde öğrenmiş geldi bana bağırdı çağırdı sonra bitti dedi tamam dedim tamam mı deyip bastı tokatı ama pişman değilim bi daha olsa bi daha döverim

• :) ii yapmısn

• İlk trafik kazamı unutamam mesela, trajikomik bi olay :D

0|0
    0|0
  • bir kaza anlatmak istemiyom :Z

0|0
    0|0
  • En son kabak tatlısı yediğim an'ımı unutamıyorum ya.

0|0
    0|0
  • ishal olmuştum.okuldan eve kadar tutamamıştım.paçalarımdan kaçırarak eve gitmiş koşarak.unutamadığım bir anı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Vay be elalem film gibi seyler yasıyor.

Yok anacım benım unutamadığım anım felan yok =/

2|0
    0|0
  • bunu diyen birkac ay sonra bitti de diyebilir. benimde basima geldi. ama toparladk. sana tavsiyem bu sözüne fazla güvenipte skma adami

0|0
    0|0
    • biz cok sey yasadk zor günler atlattık bıraksaydı o zaman bırakırdı

• biz yasamadkmi bizde yasadik. ama erkegin sabrini tasirmamak lazm onlar bitti degince geri dönüsü biraz zor... yinede sen bilirsin

• anladm

• küçükken ağaçtan düşmüştüm benimde böyle bi anım var hey gidi günler hey unutamıyom valla

0|0
    0|0
  • 7 yaşındaydım dürüye yengenin balkonuna hergün düzenli olarak solucan atardık birsürü =))

0|0
    0|0
  • geçen annem kelle almış..tadı harikaydı unutamıyorum...

0|0
    0|0
  • Hala beraber misiniz?

0|0
    0|0
  • bi keresinde sevgilim gece geç vakit eve gideceğim zaman ben götürücem seni dedi. ben de ben kendim giderim bunca zaman sen mi vardın dedim. karşılığında "olsun,bundan sonra ben varım" dedi. ömrüm boyunca unutamayacağım bişi bu benim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...