Kapat

Spor benim için bir yaşam tarzıdır. Sizin için de öylemi?

Hangi sporu yapıyorsunuz? Teşekkürler.

2|0
95|120

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 94

• herkes şu benim yaşam kaynağı m demiş. çok yapmacık. Spor yapmayınca yaşamın hemen sonlaniyor mu sanki?
    su vb ihtiyaçlar. . yaşam kaynağı. sporla en fazla yaşamının kalitesini arttırırsin. dd

0|1
    0|0
  • İlaç gibi..
    Fitness.

1|1
    0|0
  • En popüler sorun bu olmuş kanka :D fitness a yazıldım bu hafta :D

0|0
    0|0
  • 2.5 yildir fitness ve kickbox yapiyorum, onun disinda tenis ve yüzme ama sevgilim sevdigi icin onunla birlikte yapiyorum onlara pek istekli degilim. Fitness ve kickbox ise vazgecilmezim :)

0|0
    0|0
  • hicbir zaman sporu sevemedim :(

0|0
    0|0
  • yasam tarzi edinemedim daha ama edinicem insllh. en cok istedigim bastekbl. icm gidiyo baskete ama bilegim sakat :( malesef bir de sag bilgm o yuzden oynayamiyorum bir senedr. ama bn de platese step aerobik yapiyorum.. gelcek ay da yuzmeye baslicam umarim hersey sporla daha gzl olucak :))

0|0
    0|0
  • ayynen öylee

0|1
    0|0
  • Voleybol olmadan yasayamam ben bugun okul macinda bas hakemdim o is icin bile heyecandan oldum

0|0
    0|0
  • Yaşam tarzı olmuş mu bilemicem de birçok farklı sporla uğraştım hep. Ama hiçbir zaman sportif görünmemiştim tam olarak. Şimdi onun için biraz calisiyorum.

0|0
    0|0
  • düzenli olarak yürüyorum açık havada. iyi oluyor. depresyona birebir.

0|0
    0|0
  • Yesssss💪👍

0|0
    0|0
  • Basketbol :D 8 yasımda basladim mahallemizde basket potamiz vardi sonra ortaokul ve lisede basket takimina girdim hersey guzeldi bu sene birakmak zorunda kaldim en kisa zamanda basketboluma donmek uzere saglicakla kalin :)

0|0
    0|0
  • Her zaman hayatimdaydi ama birkac aydir yapamiyorum (kosuyu bile arada bir yapabiliyorum artik😭) voleybol, fitness, plates, aerobik bunlari yaptim bir iki ay sonra tekrar baslayacagim ama box ya da kickbox bunun kararina varabilmis degilim.

0|0
    0|0
  • fitness cardio plates aerobik ama en çokda aerobik candır. benim çevremde düzenli spor yapan pek kimse yok buradakilerde maşallah herkes sporcu anasını satim :D

0|0
    0|0
  • 51 kiloyum Kg alan bir bunyem yok aksine bir iki gun az yedigim zamn kg kaybim oluyo ve hasizlesiyorm sporda yapasam heralde çöp gibi olurum..

0|1
    0|0
  • oturuyom sayılırmı

0|0
    0|0
  • sporsz olmaz

0|0
    0|0
  • yok değil

0|1
    0|0
    • Şu sigara ile alkolü bıraksan.:((

• Hımmm farklısın. Seninle iletişim kurmaya çalışıyorum ama yanıt alamadım hiç. Özel olarak demek istedim.

• Ahh be güzel kardeşim. Eminimki kalbinin güzellliği yüzüne de yansımıştır. Fakat senin gibi birinin sigara ile kendini harap etmesi inan benim içimi acıtıyor.

• Su an yalnizca kardiyo ama kar tatiline girdi sporum.

0|0
    0|0
  • Plates yapıp sakinleşiyorum o anki hzurumu kimse bozamz ve işe gitmediğim tek pazarmı yürümeye ayırıyorum

0|0
    0|0
  • Fitness'a gidiyorum iki gündür ama çok zorlanıyorum ya. Bacaklarım çok acıyor hemen :(

0|0
    0|0
  • Mutfakta spor en sevdiğim spor türüdür. Bulaşık yıkarım yerleri süpürürüm silerim. Tozları alırım battaniye leri çırparım. Iyiyim yani :))

0|0
    0|0
    • Bence en yorucu seninki ama tüm bunları ben zaten yapıyorum.:))

• Taekwonda

0|0
    0|0
  • hep yapmak isteyipte devam ettiremmedigim birseydir

0|0
    0|0
  • Benim için kabus.. Birazcik gobegim cikti. 4 5 kg fazlaligim var. Bende spora yazıldm ama sadece 3 hafta katlanabildim o eziyete Kesinlikle uzaktan yakindan alakam yok 😁

0|1
    0|0
  • Malesef hiçbir zaman sporu yaşam tarzım haline getiremedim. Benim için her zaman bir zayıflama aracıydı :/

0|0
    0|0
    • Sağlıklı yaşam için bunu kendine doğal bir ihtiyaç gibi benimsemelisin. ;)

• Biliyorum, bir de bildiklerimi uygulayabilsem :))

• Boks yapıyorum küçükken bir süre masa tenisi ile ilgilendim ve arada koşuyorum cardio yapıyorum sporsuz olmaz

0|0
    0|0
  • ah ahh bıraktım :( ama en kısA ZAMANDA başlıcam

0|0
    0|0
  • Taekwondo yapmiştim. Simdilerde sadece cardıo

0|0
    0|0
  • Insan alışınca çok seviyor tabii.
    Asıl mesele alışmak ^^

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    64

Erkekler Ne Diyor 120

• kesinlikle öyle evet

0|0
    0|0
  • Fitness yapiyorum. Sporsuz hayat diye bir tabiri tanimiyorum.

0|1
    0|0
  • Benim için de öyle
    Vücut geliştirme yapıyorum uzun bir süredir
    Kendimi bildim bileli body yapıyorum
    Gym life

0|1
    0|0
  • bu ara ara versem de benim için de öyle

0|1
    0|0
  • Body yapıyorum benim içinde bir lifestyle ama gösteriş olarak değil harbi harbi lifestyle

0|1
    0|0
  • 8 tane dövüş sanatında body ve fitness de antrenörüm sence yaşam tarzı olarak sayılır mı?

0|1
    0|0
  • :spor hep hayatımda oldu çokta severim küçüklükten beri oynarim hertürlü sporu ama çok kilolu olduğum icin küçükken ciddi olarak yapamadım şu an 8 ay oldu body building yapıyorum vücudumun geliştiğini gordukce motive oluyorum özgüven veriyor bir aksilik çıkmadıkça asla birakmam. ama bu sporu kesinlikle kız tavlamak yaza fit girmek icin yapmiyorum sağlık içinde değil ben iri biriyim iri olmayi seviyorum boyum uzun ve eskiden yağ olarak iriydim şimdi bunu kas olarak görmek çok iyi oluyor kendimi guclu hissettiriyor bunu seviyorum sanırım yaşam tarzım oldu artık 😊

0|0
    0|0
  • Bende body yapıyorum. ve spor yapmayan insan bana cok boş gelıyor. Sporsuz hayatmı olur yaa :D

0|1
    0|0
  • evet fitness ♥♥

0|1
    0|0
  • Evet, benim için de öyle..

Her allahın günü bir kilo tavuk pişirip, 2 saat arayla zorla mideye sokmaya çalışmakla olacak yaşam tarzının. ötüne koyayım..

Sürekli yemek yemekten gına geldi ulan!!

0|0
    0|0
  • Spor yaşam tarzı olmalı.

0|1
    0|0
  • benim içinde öyleeee

0|0
    0|0
  • Evet spor çok güzel bir şey çoğu insan sevmesede zaten çoğu yapamadığı veya bilemediği için yapmıyor. Spor olarak futbol'a çok büyük hayranlığım vardır ve futbol kadar olmasada basketbol'da çok güzeldir ve fitness yapıyorum kaslarım rahatlıyor benim için iyi geliyor hatta evde dolaşırken aniden hızlanıyorum zıplayasım geliyor. Spor gerçekten çok güzel bir şey ama bilene

0|0
    0|0
  • yapmaya calısıyorumyenı basladık

0|0
    0|0
  • bir ara fitness ile muay thai beraber yapıyordum artk sadece muay thai extra olarak basketbol yüzme ile uğraşıyorum profesyonel değil ama

0|0
    0|0
  • 5 yaşından beri kickboksun içindeyim hocalık yapıyorum şimdide. Fitness eğitimide veriyorum ek olarak

0|0
    0|0
  • Ben bir ara 2 yıl futbol oynadim sonra bırakmak zorunda kaldım hem zayifladim hem güç kaybivyasadim biraz sonra 1 yıl boyunca kendimden yaşça büyük insanlarla düzenli her hafta hali saha maçı yaptım büyük sahada 11vs11 o bile fark ettirdi yine biraz kilo ve güç toparlayabildim sonra yine bıraktım 1,5 yıldır yine zayifladim biraz yine güç kaybettim bu bile fark etti yani

0|0
    0|0
  • Sporsuz olamam herhalde futbol ve gures

0|0
    0|0
  • Benim içinde öyle.
    hareketsiz bir yaşam düşünemiyorum

0|0
    0|0
  • Bir ara yelkenciydim sonra bisiklete başladım , aynı zamanda yüzücüyüm , serbest dalış yapıyorum , aletli dalışta yapıyorum kışlar malum soğuk olunca kayağada gidiyorum , Avcılık , balıkçılık , denizcilik diğer ilgi alanlarım boş zamanlarımda gölde yüzen evimde kamp kuruyorum. Okul zamanıda fitness malum bu kadar spor için kondisyon gerek :D

0|0
    0|0
  • Beden eğitimi öğretmeni olucaz inşallah birde sakatlık yasamazsam ölene dek fitness yapmayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Boks.

Su siralar zamanim cok olmuyor spor icin..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle spor harika birşey insanın stres atmasını da sağlıyo ve sağlıklı bir hayata olanak sağlıyo.

0|0
    0|0
  • Evet hayatımın bir parçası. Kick Boks yapıyorum

0|0
    0|0
  • Spor benim hayat felsefemdir 8 yaşından beri muay thai dövüş sanatı sporuyla uğraşmaktayım professional sporcuyum.

0|0
    0|0
  • Halisaha maci :)

0|0
    0|0
  • spor eskiden yasam tarzımdi. Artik kurallarim var. Herseyin saati farklidir. Onemli bisi olmadigi sürece düzen bozulmaz :) .

0|0
    0|0
  • fitness ile uğraşıyorum. yemeğime ve uyku düzenime kadar etkisi oldugundan dolayı evet benim için yaşam tarzı.

0|0
    0|0
  • aynen öyle basketbol oynuyorum

0|0
    0|0
  • 15 yıl basketbol
    12 yıl yüzme
    6 yıl voleybol
    2 yıl amerikan futbolu

bunları hala yapıyorum yanı bu kadar senedır bırakmadım devam

0|0
    0|0