Spor salonuna arkadaşınızla mı yazılıyorsunuz?

yoksa kendiniz mi yazıldınız oraya gidince kaç saat spor yapıosunuz
hiç spor salonuna gitmedim hayatımda napıyım:( ama omuz yapmam lazım

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlarımla başlamıştım 6 sene önce arkadaşlarım tabikide bıraktı bu spor öyle kolay bir spor değil fitness ve vg olarak fakat başlarsan yararını görürsün biz erkeklerin ortalama veya ileri seviye bir sporcunun ortalama 110 dk felan sürer kardiyosuz bu , sadece kas kütlesi için çalışılan kısımdır iyi geceler :)

1|0
    0|0
    • ayrıca şunuda ekliyim sen güçlü bir bayansan ve istediklerini elde etmek istiyorsan burada bunu sormayıp direkt olarak işe atılmalısın beybi uç hadi spora ama uykusuz olmaz bu işler düzenli uyumalı ve growth hormonu salgılamalısın iyi geceler tekrardan

• haha :D tamam arkadşıma mesaj attım şimdi faceden gelmez ben giderim

• tamamdır kuzum anlaştık iyi geceler dilerim sana :*

Erkekler Ne Diyor 9

• tek başına yazıl arkadaş olsada sıkılır belli bir yerden sonra gider spor böyle 1 aydan sonra sıkıcı oluyoda hırs yapıp devam ettinmi alışırsın ayrıca ordaki hocaya danışıp hem yemek listeside hem programda hazırlar sana.

1|0
    0|0
  • Salon var yapıldığından beri oradayım.
    Git kendin yazıl. Sana program yazarlar ona göre bir hedef bulur kendine başlarsın.

1|0
    0|0
    • aa evet öyleymiş hatrladım bak şimdi

• Tek yazıldım halada tekim sıkılmıyorum bana eğlence oluyor stres atıyorum maximum 90 dakika kalıyorum salonda 30 dakika karın antrenmanı 55-60 dakika ağırlık idmanı yapıyorum

1|0
    0|0
  • Yok ben genelde arkadaşlarım yazılınca gider yazılırım ;)

1|0
    0|0
  • Evimde spor yapıyorum, genelde bir antrenmanım 2 saat civarı sürüyor...

1|0
    0|0
  • 2 saat ve yanlız yazildim + şu an gitmiyorum

1|0
    0|0
  • ev arkadaşlarmla 2 senedr gdiyorum

1|0
    0|0
  • 2 saati geçme..

1|0
    0|0
  • Baharla birlikte...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Haftada 4 saat fitness a yazildik arkadasimla, bir ay sonrada platesi ekliyecegiz :) arkadaşla daha eğlenceli geçer :)

1|0
    0|0
  • Kuzenimle gidiyorum yaz etkisi bunlar :(((

1|0
    0|0
  • Sana kalmış bişey tek git çalış kendin

1|0
    0|0
  • Kendim

1|0
    0|0
  • Tek gidiyordum