Kız arkadaşını ne zaman ailenle tanıştırmalı?

Kız arkadasınızın ailesiyle ne zaman tanışmalı yada onu kendı ailemızle ne zaman tanıştırmalıyız ? Bu ilk nasıl olmalı ? Bu konuda kızların bakış açısını merak edıyorum ?

0|0
18|12

En İyi Kız Görüşü

• risk. anne sevgiliyi beğenmezse bundan sonraki günlerde ayrıldığınızı görene kadar içi rahat etmeyecek ve eylemlerine devam edecek. anne sevgiliyi beğenirse sürekli lafı ona getirecek ve evlilikten bahsetmeye başlayacak. sevgilin senin için gerçekten önemliyse ve onu annenle büyük bir neşe içinde tanıştırdıysan birinci durum can sıkıcıdır. annen senin göremediğin şeyleri görmüş ve haklıdır belki de ancak yine de bunu kabullenmek istemezsin ve bu durum psikolojini bozar. laf sokmalara, tartışmalara hazır olman gerekir. hatta zamanla annenden uzaklaşırsın

ikinci durum, istenilendir elbet. sevdiğin onay görmüştür seni büyütenden. seni en iyi o tanır nasıl olsa. birbirinize uygun olduğunuz yetkili bir merci tarafından onaylanmıştır artık. için rahat etmiştir. ancak bugünden sonra evlilik lafını daha çok duymaya ve bu konudaki imalara hazırlıklı olman gerekir.

her iki durumda da psikolojik savaş başlatır anne. aradaki fark, birinde iyi; diğerinde kötü niyetli olmasıdır.

zamanında abim ve annem arasında yasandığı için bu kadar içtenlikle bahsedebiliyorum.

1|0
    0|0
    • öncelikle teşekkür ederim. Gerçekten çok açıklayıcı mesaj yazmışsınız. Benim açımdan bakılırsa sızın yazdıklarınıza hak verıyorum . aynı şeyler karsı taraf içinde geçerli değil mi ? Kız arakdasının babası annesı yada ne bıleyım ailesinın beğenmeme durumu var. her sey olup bıttıkten sonra yanı evlenme kararı aldıktan sonra ailelere bıldırmek ne kadar doğru olabılır kı ? bılmıyourm bu sorular aklıma gelıyor

• öyle tabi. birbirimize de bağlıyız diyosun. o zaman aileler de yavaş yavaş işin içine girecek zaten zamanla. yaşınızda böyle şeyler için erken bir yaş değil zaten. hayırlısı olsun diyelim.

• tesekkur ederım

Kızlar Ne Diyor 17

• valla biz ilişkiye başladık gayet de ciddi ilerliyoduk 4. ayda ennemle 5. ayda babamla tanıştı 6. ay da nişan zaten

0|0
    0|0
  • bana göre ciddi düşünmeye başladığın zaman aileyle tanışma aşaması gerçekleşmeli..

0|0
    0|0
    • bende oyle dusunuyorum ama bır kız gözüyle bakmak ıstedım aslında. Erkek istıyor kız ıstemıyor ailelerle tanısmak bıraz tuaf oluyor ? kızlar neden cıddı dusunduğu bırının ailesyle tanısmaktan çekınır kı ?

• gerçekten evlenmeye kararını vermişsen karşındakinden eminsen bunu yapmalısın.. tüm davranışlrını ce tepkilerini iyi sezmiş olmalısın. çünkü annen onu bgnmeye bilir ve ayrılmanz için elinden geleni yapar.. sen tam olarak emn değilsen annenn tepkilerine kafan takılır.

0|0
    0|0
  • Bence gercekten ciddi düsünüyorsan, evlilige hazirsan,.. Tanistirirsin, araya fazla acmadanda istemeye gidersin.

0|0
    0|0
  • Ben ilk ayda tanışmıştım daha annesiyle daha sonraları ailesinde tanıdığım kişiler arttı tabi :) Erkek ciddi olduğunu düşündüğü kişiyle tanıştırmalı ailesini. Şöyle bir durumda var ilerde ailenin karşı çıkma durumu falan olur Allah korusun bu yüzden şimdi tanıştırmaktan bir zarar gelmez. Benim düşüncem

0|0
    0|0
  • Gerçekten niyetinin ciddiliğinden emin olana kadar tanıştırma tanışma. Ne zaman kendini evlenmeye hazır hissediyorsan o zaman tanıştır ki kızı da oyalama fazla.

0|0
    0|0
    • evet gerçekten ciddi düşünüyorum. Evlenmek istiyoruz ama onumuzde engeller var iş engelı gıbı. İş olmadan da onun ailesyele tanısmak ne kadar doğru olur bılmıyourm. ilk ben mı onu yoksa o mu benı aılesıyle tanıstırmalı karar veemıyorum

• fark etmez ama bence sen tanıştırrsan eğer ciddi olduğunu ortaya koymuş olursun iyice

• bende oyle dusunuyourm. ama kız arakdasım bıraz soğuk bu konuya zamanı var daha dıyor. aıleler oğrenınce görüşmemız zorlaşabılır dıyor bende tam tersı dusunuyourm. ailesi benı tanırsa bana guvenır ve daha rahat olabılır dıye dusunuyourm. yanılıyormuyum ?

• İlişki ciddileşmeden bunun gerçekleşmesi bana doğru gelmiyor. Evlilik karaının alınmasından sonra tanışmak daha doğru.

0|0
    0|0
  • Gerçekten istediğinde tanıştırmalı erkek,2 taraftan biri baskı yaptığında değil.Ama zaten benden önce bi sevgilisini de tanıştırmışsa benide tanıştırmasını bi artı olarak yorumlamam.

0|0
    0|0
  • gerçekten evlilik kararı verildiği zaman tabikide

0|0
    0|0
  • ona güvendiğina n tanıstr

0|0
    0|0
  • ilişkiniz tam anlamıylaa oturduğunda tanıştırmalısın bence ve tabi gerçkden sevdiğin kızı tanştrmalsn :S ve tabii evlilik düşündüğün zaman :D

0|0
    0|0
  • bence duygularının netlıgınden emın olduktan sonra tanıstırmalısın kı sonradan pısmanlık duymayasın :)

0|0
    0|0
  • neden tanıştırmak istiyosun? kaç yaşındasın? onu seviyo musun? gelecek hakkındaki planların neler? ilk önce bunları sorgula.

0|0
    0|0
    • Aile onayı almak onemlı değil mi yada onların bunu bılmeye hakkı yok mu ? sevmesek gonul eğlendıregımız bırnın neden aılemle tanıstırmak ısteyeyım k ?

• :) Teşekkür edeirm

• Evlilige hazir hissettigi zaman.

0|0
    0|0
  • aranızda evlilik gibi ciddi birşey düüşnmedikçe tanıştırma

0|0
    0|0
  • Ciddi düşünüyorsan tanıstır.

0|0
    0|0
    • Ciddi düşünüyoruz . ama ilk onun ailesiyle mı yoksa benım aılemle mı tanırstırmalıyım

• Korkmasın yahu, kendine güven.

• :) güvenıryorm :)

• ciddi bir durum varsa eğer evlilik gibi anca o zaman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• evleneceğim kadın budur diye düşündüğün zaman

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşın ailesiyle tanışmak için öncelikle kızın ailesine ufaktan çıtlatması gerekir durumu.Zaten en iyi o bilir ailesinin bu durumda ne şekilde tepki vereceğini ki zaten her anne kızının kiminle konuşup görüştüğünü bilmek ister.Sonuna kadar hakkı vardır ayrıca.Erkek içinde bunlar geçerli.En kötü ihtimalle arkadaş sıfatı altında tanıştırılabilir ilk aşamada.Zaten hiçbir anne baba ortada birşeyler döndüğünü farkedemeyecek kadar aptal değildir.Sonuç olarak devamı ip söküğü gibi gelir.

0|0
    0|0
  • Düğüne 15 dakika kala.

0|0
    0|0
  • ciddi anlamda düşünüyorsan kardeşim ilk başta anneni babanı tanıyan sensin kız arkadaşını götürürsen annen ne tepki verir kafada sahneyi kurucaksın soruları cevapları ancak sen verebilirisin aileler uyuşuyormu buda önemli olabildiğince sen iyi analiz etmen lazım

0|0
    0|0
  • gerçekten sevdiğini düşündüğün, ondan başkasıyla olamadığını, olamıyacağını anladığın, onu gördüğünde diğer hatunların cenaze namazını kıldığın zaman tanıştırmalı..

0|0
    0|0
  • Eğer senin aklında o kızla ciddi bir şey yaşamak bir ömür olmak varsa hiç durma git tanıştır ama gel geç sevgileri ise her kızı tanıştırmak bence iyi değil gerekli değil bir mesafe bir yol kat etmişseniz tanışmalı tanıştırmalısın ailenle

0|0
    0|0
  • Bence 7-8 ay sonra olabilir

0|0
    0|0
  • arkadaşımm insan her cıktığını ailesiyle tanıştırmasıda olmaz yane ciddi dşnyrsan evlenme gözüyle bakyrsan o zaman olurrr

0|0
    0|0
  • Ciddi düşünmeye başladığın zaman paşam...

0|0
    0|0
  • uygun şartlar oluşunca sakın ugun şartlar na diye sorma

0|0
    0|0
  • Evliliğe yakın bir zamanda...

0|0
    0|0
  • İstemeye gitmeden 1 gün önce.

1|0
    0|0
Yükleniyor...