Sizce mümkün mü ses dinleme cihazının olması ?

Konuyu okuyup bir fikri olan varsa yardım edebilir mi ?

Arkadaşlar geçen gün evi biri aradı üç kere sesimi dinleyip dinleyip kapattı bende korktum ama ablammış yanlışlıkla aramış tuşlar basmış kendi kendine. Bu saat az önce biri aradı yine evi ben açtım aynı şekilde sesimi dinledi bu sefer ben kapattım yüzüne abla sensin biliyorum falan dedim sonra ablamı aradım onu ben uyandırmışım gerçekten de uyuyordu ama sesi çok kötüydü zaten anladım onun olmadığını yalanda söylemez. Ben hep evde ses dinleme cihazı olduğunu düşünüyorum çünkü bazı akrabalarımız düşman akrabalar bizi merak ediyorlar ve herşeyi bir şekilde öğreniyorlar arkadaşlar ve bu konuyu konuşmuştuk ablam bizdeyken çok korktum sapık sandım falan demiştim sizce böyle birşey mümkün mü çünkü onbeş yıl önce babam evi amcama bırakmıştı boya badana işleriyle ilgilensin diye biz tatile gitmiştik . Yani sizce mümkün mü ses dinleme cihazının olması ?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyenin hangi Sehrinde yasiyorsun bilmiyorum.

Hayatda hersey mümkün ne yapabilirsin bu durumdan emin olmak icin.

1. Savciliga gidip sorununu belirtirsin onlarda gerekli cihazlarla emniyetin Sizin evde arama tarama yapmasini saglar.

Emniyetde tanidiginiz Polis varsa ondanda yardim alabilirsiniz.

O Gerekli Cihazlarla arama tarama yapabilir.

yasal yönden Suc baska birisini Dinlemek Suc duyurusunda bulunursan isder isdemez Evi gelip Tararlar sonuc alsalarda almasalarda senin icin olay netlesir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Gizli numarlara telini kapat?

1|0
    0|0
  • Üniversite öğrencisiysen, genelde telefonların dinlenir. Ben öğrenciyken de telefonlarımın dinlendiğine şahit olmuştum. Hatta sonradan neler konuştuğum, sevgilimle konuşmalarım falan dosya halinde önüme konmuştu. Şok olmuştum. Ülkemi severim ama hükümetlerden nefret ederim.

1|0
    0|0
  • kesinlikle bende koymuştum kuzenim odasına :) olabilir onların cihazları var onlarla bir arattır bence varsa çıkar

1|0
    0|0
  • Ses dinleme cihazını araştıracağına telefonlarını yazışmalarını pc ni kontrol et. keyloger olabilir 15 senelik bir dinleme cihazı pil dayanmaz bir kere birde onu dinlemesi icin. en fazla 100 metre uzağında bir yerde dinleme yapması gerekir

1|0
    0|0
  • Ses dinleme cihazı 15 yıl boyunca nasıl tükenmeyen bir enerjiyle çalışacak ki? Akrabaların size yakın mı oturuyorlar öncelikle? Alıcı-verici devreler iller arası iş yapması pek mümkün değil sonuçta.

1|0
    0|0
    • evet çok yakın ayni apartmanda oturuyoruz

• O halde alıcı - verici bir devre olabilir büyük ihtimalle. Peki sen yalnızken mi oluyor bu garip durum?

• bence hayal gücünü fazla zorluyosun . çok takmıssın bu olaya

1|0
    0|0
  • sizin evde dinlemeye değer bir durum var herhalde bu kadar tırstığına göre...

0|0
    1|0
  • bosver takilma boyle seylere

1|0
    0|0
  • Ses dinleme cihazının olması mümkün.

1|0
    0|0
  • Çok heycanlıymış, biraz uyusana.

1|0
    1|0
  • 15 yıl öncceeeeeeeeeee yuh artık

0|0
    1|0
  • fazla paronayadasın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• olabilir, gorulmicek bir yere saklanip siz de fark etmemis olabilirsiniz . dikkatli olun ne konustugunuza neler paylastiginiza

1|0
    0|0
  • çok gelişmiş hayal dünyan.

1|0
    0|0
  • hayal dünyasına bak ya

0|0
    1|0
  • Çok ama çok düşük bir ihtimal o kadarda olmaz için rahat olsun..

1|0
    0|0
  • sacmalama yaa mıletın ısı gucu yokta sızın eve dınleme cıhazı takacak

1|0
    0|0
  • hee telekulak var sizin evde

0|0
    1|0
Yükleniyor...