Türk takımlarının Avrupa maceraları. (futbol)

neden böyle oluyorki. çifte standart varmı gerçekten bizim takımalarımıza yoksa gerçektenmi başarısızız. gs nin başarısından sonra tık yok. sizce sebebi nedir bunların ?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• GALATASARAY lı bir taraftar olarak;

ben inanıyorum ki bu sene GALATASARAY çeyrek final e kadar ilerler ama final cok zor çünki defans sıkıntılı

fenerbahce ye gelıncede buyuk sorun sadece aykut hoca sen 2-0 yenerken hangi akla hizmet takımını geri cekersın ? gercekten düşüncesi cok garip..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Gsnin başarabileceğine inanıyorum.

Avrupa maçlarında FB dahil tüm Türk takımlarına başarılar diliyorum.

GS maçında kötü değildik. Sanki birazda şans lazımdı.

0|0
    0|1
    • çok kötü degıldık degıl HİÇ KÖTÜ DEGILDIK gayet basarılı oynadık MANU...nun kendı sahasın da 10 defans yaptıgını hatrlayan gören bılen duyan varmı ? yenilse bile guru duyulacak bir türk takımı olmuş GALATASARAY bence bundan gurur duyulmalı

Erkekler Ne Diyor 3

• hedefler düşük ve hıcbır klup gercek anlamda basarılı olabılecegını dusunmuyor.hepsınınen buyuk hedefı lıg sampıyonlugu yoksa fenee 2-0dan macı 2-2 ye getırmesıne ızın verırmıydı amacları ıs olsun cıkalım

0|0
    0|0
  • kendimizi çok fazla büyütüyoruz avrupada lig sıralamsında 8 sıradayız ve burası 3.sınıf dünya ülkelerinden önceki son durak yabancılar için bizden sonra katad BAE arabistan çin falan geliyo

0|0
    0|0
  • Gs bence bu sene başarabilir .

0|0
    0|0
Yükleniyor...