Şu an tuttuğunuz takımı ilk neden tutmaya başladığınızı hatırlıyor musunuz?

(Anket) Şu an tuttuğunuz takımı ilk neden tutmaya başladığınızı hatırlıyor musunuz?

• Babamın takımı olması
    A seç
  • Renklerini sevdim
    B seç
  • İsmini sevdim
    C seç
  • Yakınlarımın baskısı/etksi
    D seç
  • Diğer
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
2019

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş'lı doğmadım ama Beşiktaş'lı oldum. Sınıf arkadaşlarım, beden öğretmenim ve Abim sayesinde, aşık olduğum tek şey haline geldi. Ona her şey FEDA.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• 6 yaşlarında filandım. Abim istanbuldan gelmişti ve maç yapıyorlardı. Oyuncu eksikti beni de kaleye koydular. En küçükleri olduğum için kimin takımını tutuyorsun diye eğleniyorlardı benimle. Ben de gurbetlik hasretiyle İstanbuldan geleninkini tutuyorum dedim ve o gün, bugündür Beşiktaşlıyım.

1|1
    0|0
  • çok küçükken bi arkadasım sormuştu hangi takımlısın diye.haberim yok tabi takım makım bilmiyorum ne onlar dedim isimlerini saydı fenerbahceliyim diye salladım illa takım tutmamız gerek sanıyodum o gün bugündür kaldı:D

0|1
    0|0
  • A şıkkı.

0|1
    0|0
  • babamın takımı fenerbahçe olduğu için fenerliymişim hangi takımlısın diyenlere babamın bahçesindenim dermişim :D :D

0|1
    0|0
  • aşk işte bir anda tutuldum. Babamdan kalan miras olmasa da oğluma olan borcum.

0|1
    0|0
  • Babam sağolsun :)

0|1
    0|0
  • Babam tutuyor diye.

0|1
    0|0
  • Babamın takımı

0|1
    0|0
  • babam fenerli ben Beşiktaşlıyıımmm

0|1
    0|0
  • Babam fenerbahçeli ben galatasaraylıyım :D babamla bı alakası yok yani içimden gelmiş :D

0|1
    0|0
  • Babamın takımı olması

0|1
    0|0
  • Kuzen, renk, taraftarlarının sevgısıne şahıt olmak.

0|1
    0|0
  • Birşey çekti beni ona. Düşünüyorum bulamıyorum.

0|1
    0|0
  • D şıkkı.

0|1
    0|0
  • tarafsız olmak için A milli futbol takımını tutuyorum..

0|1
    0|0
  • ismini çok sevdim

0|0
    0|0
  • renkleri sevdim

0|0
    0|0
  • Yakınlarımın baskısı/etksi rfv

0|0
    0|0
  • Yakınlarımın baskısı/etksi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• anne tarafı fenerli, baba tarafı koyu beşiktaşlı... pederin rivayete göre ben doğuştan galatasaraylıymışım, benim için safkan galatasaraylı bu kanıbozuk diyor, 2 ailedede bundan 1 tane daha yok diyor, söylediğine göre daha 4 yaşında galatasarayı tutmaya başladı, ne yaptıysak söz geçiremedik beşiktaşlı yapamadık diyordu. o gün bugündür galatasaraylıyım, çok yenilgisinide gördüm ama hiç pişman olmadım. bu takımı sevdiğimde herhangi bi karşılıkta beklememiştim, çünkü o zaman ne uefa kupamız ne de 4 sene üst üste şampiyonluğumuz vardı. ve bu saatten sonrada değişeceğimi sanmıyorum. doğuştan bi galatasaraylı olarak her zaman beklediğim şuydu, yenerizde yenilirizde bunların hepsi olacaktır. ama esas olan rakip kim olursa olsun ruhunla, yüreğinle oynamalı yenilsek bile 90 dakika aslanlar gibi mücadele etmeliyiz. ölümüne oynamalıyız ve son saniyeye kadar asla maçı bırakmamalıyız, bizi diğer takımlardan ayıran fark hep bu olmalı.

0|1
    0|0
  • Beni Galatasaraya aşık eden kazandığı başarılardır.

0|1
    0|0
  • benim çocukluğumda komşumuz vardı büyük üstad asım simavi 4 yaşlarındaydım eski beşiktaşlı topçu süleyman sebalarla voleci şeref lerle hakkı yetenlerele top oynamış bir büyüğümüz onun anlattığı arabacılar hikayeleriyle büyüdüm ve aşık oldum beşiktaşıma o yıllarda beşiktaşa arabacılar derlermiş ve bana vermiş olduğu beşiktaşta en son giydiği formayı hediye ettti o eski siyah forma hala evimin duvarında asılı dile kolay tam 34 sene önce başladı siyahla beyaza olan aşkım tutkum.

0|1
    0|0
  • nedenini bilmiyorum ama seviyorum gerçek aşkta bu olsa gerek

0|1
    0|0
  • memlektimin takımı olduğu için Forza Manisaspor AntiHanet !

0|1
    0|0
  • Babam küçükken ne olursa olsun şerefinle yaşa oğlum dedi. O gün bu gündür GALATASARAY'lıyım !

0|0
    1|1
  • babamdan atatürk'ün fenerbahçeli olduğunu öğrendiğim andan itibaren fenerbahçeli oldum

0|1
    0|0
  • Eskişehirliyim desem yeterli bi cevap olur sanırım

0|1
    0|0
  • Bizde baba'dan oğula geçer bu sevda.. o yüzden Fenerbahçe

0|1
    0|0
  • tutulacak adam gibi baska takım olmadığı için galatasaray dedik.. bence iyi de ettik..

1|1
    0|1
  • Doğarken büyük dedem kulağıma adımdan sonra "BEŞİKTAŞ AŞKTIR" demiş..

1|1
    0|0
  • şu an tuttuğum takımı ilk işerken tutmuştum :)))

0|1
    0|0
  • Biz öyle doğduk.

0|1
    0|0
  • yoo ben hatırlamıyorum çünkü takım tutmuyorum.

0|1
    0|0
  • Bizde takım işi babadan oğla geçer;)

0|1
    0|0
  • >Renklerini sevdim

0|1
    0|0
  • Renklerini sevdim

0|0
    0|0
  • Doğum yerim Trabzon, takımım TS.