Arkadaşının yanında telefonda küfretti...

Offf çok sıkıldım cokk bana fikir verin nolur:(

Dengesz bir sevgilim var iki gün önce beni neden aramıyorsun soğuksun artık beni sevmiyormusun diyen sevgilim,bugün telefonlarıma cevap vermedi 200 kez aramışımdır rahat başkalarına cevap veriyor benimkini mesküle veriyor:( çıldırıcamn sonra işyerini aradım o çıktı çalışıyorum isim var şu anda seni hiç çekemicem dedi.arkadaşının yanında telefonda küfretti.. konuşmak istiyorum diyorum ne konuşucaz durmadan diyor.. NE DEMEK OLUYOR BUNLAR MADEM ÖYLEYDİ İKİ GÜN ÖNCE NEDEN SİTEM EDİYORDU?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• ne ergenliği ne soğuması ne regl i yorumlara bak vur kafayı yat bu ne:S

Herif bozulmuş işte sana senin yaptığın gibi karşılık verme çabaları bunlar.

ben de olsam aynını yapardım belki küfür kısmını bilemem ama sinirlenmiş belli.tepkisini de direkt değil de dolaylı yolluyor sana.

Ama benim için de dengesiz bi sevgilim var deseydi svgilim...

3 saniye durmaz sittir çeker giderdim yoluma.

benim sevgilim bana istediği gibi konuşup hakaret edebilir belki ama benden dert yanarken başkalarına karşı beni aşağılayamaz.Buna izin vermezdim.

Sanırım o da vermezdi ama haberi yok.bilse neler olurdu acep.

Yazık çocuğa

0|0
    0|1
    • Sen onun arkadaşlrına benim hakkımda dediklerini görsen bence dengesiz kelimesiniin masumuyetini anlardın.. DENGESİZ GERÇEK BİR CÜMLEDİR DENGESİZ YAPTIGI DENGESİZCE BİR DAVRANIŞŞŞ CNKI

• ayrıntıları bilmediğim için bişey diyemem tabi o konular aranızda olduğundan ne desem bilemem

Erkekler Ne Diyor 11

• Kendince intikam almaya çalışıyordur üstüne gitmeyin onsuzda nefes alabiliyorsanız sorun etmeyin biraz kendinize güvenin zihninizi farklı konularla meşgul ederek sizde tam tersine aramayın kaçan kovalanır kovalayan ezildikçe kaçanın gözünde değeri düşer. Değersiz davranmayarak Sessiz ve sakin olup bir süre sabırla bekleyin o kendiliğinden gelecektir.

1|0
    0|1
    • TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK HAKLISINIZ

• senin defterin dolmuş.ve kapatmış... yeni bir defter almış temiz bir sayfa açmış.. durum onu gösteriyor... :)

0|0
    0|0
  • iki gün önce beni neden aramıyorsun soguksun artık beni sevmiyormusun diyen sevgilim

demekki çocugu soğutmuşsun sensen nefret ediyor su an.

0|0
    0|0
  • morali bozuk olabilir,yeni bir arkadaş bulmuş olabilir,işlerini yoğun olabilir. başka şık yok

0|0
    0|1
  • çok belli değilmi? ergenlik dönemi hala devam ediyor bu gidişte bitecek gibide durmuyor

0|0
    0|1
    • AYNI ŞEYİ DÜŞÜNÜYORUZ SENİNLE

• DOĞRU DİYORSUN KARDEŞİM BOŞVERMEK EN GÜZELİ AMA GÖNLÜNE ANLATAMIYOR İNSAN İŞTE:(

• Zaten bu hayatta evlilikte mutlu olanlar kalbiyle işe başlayanlar değil. Kalbi ve mantığı dengelersen yeri geldimi mantık: hoppp kardeş derse kalbe mutlusun demektir.

• Başka aşklara yelken aç...

Kıymetini anlar

0|0
    0|0
  • İki gün önce canı sıkkındı.

0|0
    0|0
  • Vur demiş gebert mişsin :)

0|0
    0|0
  • regl olmuş yada duyguları tükenmiş şahsi kanaatimce

0|0
    0|1
  • ilişkide herhangi biri ikizler burcu mu ?

0|0
    1|0
  • Senden aniden soğmuş bundan sonra yapaman gereken boşvermek

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• stres yapma, dengesiz işte. yüzlerce kere neden arayıp ısrar ediyorsun ki konuşmuyorsa ne konuşcaz diye trip atıyorsa uğraşma peki de geç. ayrıca mesaj atabilirsin mesela bu soruyu.

dün böyle söylüyordun şimdi yaptığına bak büyü de gel asıl ben seni çekemem de geç.

0|0
    0|1
    • HAYIR ISRARLA ARAMAMIN SEBEBİ YALAN SÖYLEMESİ ONUNDA AÇMAMA SEBEBİ YALANININ ORTAYA CIKACAGI KORKUSU

• yüz yüze konuşmayı dene, kaçamaz

• senin hakkında düşüncelri değişmiş olabilr ya da birileri senin hakkıında ona kötü şeyler sölediyse senden uzaklaşmaya calısıo olabilr.

0|0
    0|0
  • dengesiz demişsin bir de sebep arıyorsun :/ bu arada Meşkule kim ? :/

1|0
    0|1
  • intikam alıyor olblr takma aramada :)

0|0
    0|1
  • Bırak biraz üzerine düşme bence zaten gelicektir sakin sakin konuşmak istycektr

0|0
    0|1
  • bence senn peşinden koşmaktan sıkılmış rolleri değiştirme çabasında :)

0|0
    0|1
  • Onunla pek ilgilenmiyordun galiba. Belli ki çok kızmış. Gönlünü almaya çalış derim.

0|0
    0|0
  • naz yapıyor naz. bu erkekler naz ve cilve işini kadınlardan iyi kıvırıyor yemin ederim. onu izle ve taklit et ;)

0|0
    0|1
Yükleniyor...