Fenerbahçe operasyonu ne kadar sağlıklı yürütülmüş?

Bana göre trabzon şampiyonluğu kaçırınca camaati devreye soktu ve bunun altyapısını çok önceden yapmış,aynı cemaat ile içiçe olan emniyet ve savcılık bu fason operasyonda rol almış ve sadece Fenerbahçe ye özel nerdeyse bahçıvaların bile dinlendiği bir operasyon yapılmış, üstelik yöntem aynı ergenekon yöntemleri..silahlı örgüt ve çete suçlaması ile hapise atmak gibi toplum vicdanında yaralar açan uygulamalar var, tabii bunun uzantıları da şampiyonlar ligi dahil her yere gidiyor..italya'da 2 yıllık bir takip sonucu milan, juventus, lazio, roma düşürüldü..burda benzerlik yok, 2. olan takımın haksız 1. liği isteniyor...bu durum kabul edilebilir mi sizce...

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• düzmece soruşturma .. düzmece bir suçlama .. adamlar sahada yenemediler , fenerbahçeyi şimdi saha dışında ayak oyunlarıyla hallettliler. bu spor sevmez futbol düşmanlarının en büyük zaferi. şimdi bayram etsinler. sözüm ona fb li başbakanda onlarla birlikte kutlayabilir.

0|1
    0|0
    • trabzonu uefa ya bildireceğiz,onların da dosyası var ve oynarlarsa 5 yıl ceza aldıracağız...bu arada digitürkler iade...

Kızlar Ne Diyor 1

• süper

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şike işlerinin ağa babası diğer büyük güzide kulübümüzdür esasında ama şuanki güzide kulübümüz bu işi ben daha iyi yaparım dercesine yıllardır bir gayret içersindeydi lakin bu işinde bir sonu varmış oda Fenerbahçe camiasına denk gelmiş yapacak bir şey yok şeriatın kestiği parmak acımazmış

0|0
    0|0
    • ortada ne şike var nede denk gelen bir durum sadece kurgu ve komplo var...

• İtalya'da 2 yıllık takip sonucu düşürülmedi. Uzun süren bir takip sonucu maç muhabbetlerine Mayıs 2006'da denk geldiler ve olay patladı, Temmuz 2006'da da cezalar verildi.

Bu arada cemaat bu kadar kuvvetli ise 2-3 maç ayarlamak gibi kolay birşey varken neden bu operasyonla uğraşsın. Cemaat bir operasyon yapıyor olabilir de bunun şike olayıyla ilgisi yok, şikeye denk gelip kullanıyor olabilir o ayrı.

0|0
    0|0
    • sana göre cemaat maç ayarlamak içinmi kullanılır,yoksa emniyet i aynı yöntemlerle kullanarak rakibinizi devre dışı bırakmak içinmi kullanılır?

• Son yazdığının sponsorlukla ilgisini çözememekle beraber tavrın rahatsız edici. Birşey sormak değil, içindeki öfkeyi kusacak adam aradığın belli. Ne kendini ne beni yorma. (Sanki AKP binasını ben taşladım,hey Allah'ım)

Belgeler gizliyken / bilinmiyorken karar alınmaz diyip 2 tane olayı belgesiz tokuşturup çıkarım yapıp bana hesap sorman ironi ötesi bir durum.

• sana hesap sormak nerden nereye.niye üstüne alındın,konu Trabzon un arkadan iş çevirmesi sadece sen le ne alaka...

• Konu yenerbahçe ise az bile yapılanlar...beter olsunlar..aykut istifayı vermiş nihat özdemir de arkasından vermiş.. lugano niang gitmek istiyorr.. gemi batıyor fareler kaçmaya başladı...

ali şen'ide çapraz sorguya alsınlar formasında yıldız kalmaz yenerbahçenin...

0|0
    0|1
    • tebrik ederim süper fairmişsin arkadaşım...demek senin spor anlayışın buymuş,bu durumda ulusoy dönemi pırıl pırıl arifler,zaladlar ...her takımın mazisi hatta şu anki durumu bile bir hayli lekeli,bu durumda kendi takımın temiz sanmaya inanları çok saf buluyorum açıkçası...ama sanırım filmin sınu bböyle bitmeyecek...19 maçtaki şikede tutklu sayısı 3 onlarda silahlı örgüt üyesimi..soracak soru ve konuşacak konu çok bu anlamda ama genede cevabın hayli etik ve seviyeli olmuş...yakışmış...

• Yenerbahçe'li yorumcular işi konu dışına çekmeye çalışırsanız...

önce inönüye geleceksin 10 kişi ve kalecisiz oynayacaksın! kale ye alex i koyacaksın

o maçı kazanacaksın!1 o tribünlere kendini alkışlatacaksın...

sonra sizinle muhatap olurum...

• eğer muhatabiyet istiyorsan inönüde bkz..son maç:2-4 alex+alex+alex+lugano..yıllardır inönüde hap aynı tablo...

• senin hayal gücün bi hayli yüksekmiş.Yapılanlar ortada kimse kimseyi durup dururken suçlamaz

0|1
    0|2
    • ortada olan hiç bir şey yok,sadece silahlı suç örgütünden tutuklular var...resmi göremediğinizden 70 gazeteci iddianamesiz 2 yıldır hapisteler...

• Ssk nin saglik sistemi kadae saglikli

0|0
    0|2
  • Fener-mener davasına çok pis para yediler tarih boyunca. Bizim salaklar da kombinedir, bilettir, feneriumdur çok güzel yağ sürdüler ekmeklerine. E yeter artık mikerim feneri de el lambasını da..

0|0
    0|0
    • asıl parayı şimdi vericez fenerbahçeye,fener kartlar ı karaborsaya düşürücez,formaları sürekli alıcaz destekliycez,sen rahat ol kardeş...

• siz destekleyin, ben arabamı yeniliycem.. .)

• kardes kusura bakma ama cahıl bırı olmasan su yazdıklarının ne kadar komık oldugunu anlardın

sonra bıze dıyorlar neden fenerlilerle alay edıyosunuz adamın zıhnıyetıne baksana gelde alay etme

0|0
    0|2
    • gerçekleri yazmış. sizin gibi çamur atmamış.

• belliki aklınız almıyor ama resmi görmek için formanı çıkarman gerek...

Yükleniyor...