Kapat

Yıllar sonra aynı his kelebekler

Arkadaşlar diyelim ki uzun bi ilişkinin ardından, girdiğiniz yeni iş veya okul sayesinde yepyeni bi arkadaş grubunuz oldu. Ve yeni bi arkadaşınız bu gruba dışardan bi arkadaşını getirdi ve siz uzun zaman sonra birinden bu kadar etkilendiniz. O akşamı kalabalık olarak birlikte geçirdiniz ve gece boyu eşyalarınızı taşıdı birebir sizinle sohbet etti. Bunu ilerletip bi ilişkiye dönüştürmek için neler yaparsınız, veya erkeklere soralım nasıl bi tutum sergilersek bizimle olmak istersiniz

Güncellemeler:
Ya ben flort etmeyi unutmusum bu aksam otururken igneli sakalasmalar falan oldu boyle laf sokar gibi hep ama gulerek. Bi de ortak arkadasimizdan numarami alabilirdi ama ses cikmadi. Bunlari da yorumlayin lutfen :D
Arkadaslar bahtsiz bedevi olarak cocukla tanisip gorustugumun ertesi gunu hastalanip okula gidemedim :D beni unutur mu :D

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence zamana bırakın derim.doğal olarak gelişsin.hemde birbirinizi tanıma fırsatı bulursunuz.belkide sevgili değil de iyi arkadaş olursunuz belli mi olur..

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• Zaten bir kızdan hoslanmamıssan arkadaş grubunda özel olarak ilglenmem anlaslan cocugun ilgsni zaten cekmssin yapman gereken sohbet ortamını gelistrmeniz yani daha fazla görüsmenz lazm ayrıc cocuk seni tandkca ciddi br iliskye dnscktir

0|0
    0|0
    • Gorustugumuz surede yani tekrar gorusursek arkadas gibi mi davranmaliyim belli mi etmeliyim

• Anladim cok tesekkurler

• Böyle beni etkileyecek samimi birini bulsam çantasını değil kendisini sırtımda taşırım.Yeniden sevebilmen güzel şey...

1|0
    0|0
    • Dimi yani ben yanlis anlamiyorum tanistigi gun kizin esyalarini tasimasi hoslandigina isaret olabilir ?

• bence olur

• gerçekleri saklama. yaşadığın ve yaşamak istediklerin duyguların vs.. hayatını tüm çıplaklığıyla göz önüne sermen baştan çıkarıcıdır ;)

0|0
    1|0
  • açık ve net olmak her zaman iyidir birde bakışlar çok önemli gözler kaçmamalı

0|0
    0|0
  • Sen zeki, güzel vs. ol seninle birlikte olunur.

0|0
    0|0
  • yürek hep hisseder

0|0
    0|0
  • yakin davran ilgili ol karsilik verir

0|0
    0|0
  • bu iş yaş

0|0
    0|0
    • Nasil anladigini soylersen ben de hic kapilmamis olurum sevaptir

• Çocuk yırtık dondan çıkar gibi tak diye numaranı almamakla gayet iyi yapmış.Asıl hemen numaranı alsa yeni tanıştığı her kızın numarasını mı istiyor gibi düşünürdüm ben.Biraz bakışarak zaman geçirin gözler konuşsun,sonra zaten numaranıda alır kalbini de :D

• Hahahhaa cok heyecanli bi surec tesekkurler :D

• "Arkadaslar diyelim ki uzun bi iliskinin ardindan, girdiginiz yeni is veya okul sayesinde yepyeni bi arkadas grubunuz oldu." yazmışsın ya acaba ayrıldığım kız arkadaşımda su anda senin gibi beni unutup başkalarıyla beraber olma aşamasındamı diye düşündüm :'(

0|0
    0|0
    • Kopek gibi pesinde kostugu yillarca emek verdigi halde adam olmadiysan o asamadadir

• ne alaka lan senin eski sevgilinle beni karıştırma

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...