Hanımların dikkatine ovarlok makinesi ayağınıza geldi :D

şaka şaka :D hanımlar ah hanımlar siz yokmusunz siz siz ve amansız duygularniz kendinzden yola çkarak bir kızın kalbi nasıl çalınır ve nkah masasına oturtlr açıklarmsnz sizleri ne etkiler nasıl yaklaşmalyz :)

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Burayada mı geldin.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 1|0
    0|0
  • Eğer karakterini beğenirsem ve verdiği sözleri,üzerine düşen sorumlulukları yerine getirebilecekse olb.

0|0
    2|0
    • onlar bende mevcut eleman skntılı :D

• Tamam,ilk fırsatta.Ama nasıl konuşacağız,arkadaşlık teklifini de reddettim:)

Sen de Asrın Getirdiği Tereddütleri oku.Artık kalkmam gerek,okuyunca görüşürüz umarım.İyi geceler.

• ::) tamam ıyı gecelr okucam merak etme konsrz elbet :)

• ya dur bi çal bakalım da nikah masası beride dursun

0|0
    2|0
  • Nikah masasına oturmaya niyetin var sanırım.Gençsin.Yazık olur.

0|0
    2|0
    • buldugum an gotrp oturtmcam zaten o masaya canım :D zamanla sındıre sındıre

• Soru başlığına koptum hala gülüyorum :D

Bi anda olur öyle şeyler bin bir türlü kadın.

0|0
    2|0
  • çok süründürdüm çok naz yaptım ama sonunda zayıf noktamdan vurdu beni yelkenler indi tabi o gün bugündür devam :)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Güzel bir araba... İyi bir ev... Birazda para... iki tebessüm... Bir iki şirin laf.. Kız masada.. :p Sonra ne olduğun önemli değil. %99'u tav olur...

0|1
    1|0
    • napolyon dogru demıs zamanında kscak boyuyla

• bende o kadar para olsa gıder prenses alırım :D

• Valla sen bilirsin kardeşim. Karı boşar seni 6 aya kalmaz. :p

• Bunu hiç unutamadım efsane resmen bu :D Hanımların dikkatine ovarlok makinesi ayağınıza geldi.Halı,Kilim,Yolluk,Paspas kenarına ovarlok çekilir 5 dk da yapılır hemen teslim edilir :D ezberlemişim :D

0|0
    2|0
    • :D o kadını bulup nıkahıma alcam yasıyosa yası farktmez nefes alıyosa yeter :D

• :D Nefes Aldıktan Sonra Gerisi Boş Bir Süre Kullan Sonra Kampanyalar Çıkar Zaten Eskisini Getir Yenisini Al :D

• unutmaya çalışıyorduk :D niye hatırlatıyorsun kardeşim ! psikolojimiz bozuldu :D

• :D overlokçu geçti bugün o sen miydin :D

0|2
    2|0
  • ovarlok değilde overclock makinesi ayağıma gelseydi iyi olurdu makine çok ısınmaya başladı :D

0|0
    2|0
  • moturuna kuş kaçsın emi

0|0
    0|0
  • kabus gibi bir ses:s

0|0
    0|0
Yükleniyor...