Kankasının ilgisi vardı, adam facete eklemiş ne yapsam?

ilgilenen birisi vardı,tanışmıştı benle..ama şimdi onun kankası face.te arkadaşlık yollamış,

isteği yollayan gelip tanışmadı,sadece face.te 3 ortak arkdaş var ve benle ilgilenen kişinin yanında gezen bi kankası,birde üniveristede bi üst sınıfım aynı bölüm yani.. bunu biliyorum, konuşup tanışmışlığım yok yani kabul etmeli miyim face.te ne yapsam?

• Kabul et düşünmeye uğraşma,bişey yazarsa cevaplarsın,yada silersin
    50% (1)100% (1)67% (2)Oy Ver
  • Belki onunda kıza ilgisi vardır
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Onu kabul edersen ilişkin var mı öğrenip ilgilenen arkdaşına yetiştircek asıl ilgilenen kişide istek yollayacak ilişkin var mı diye baktırıyor kankası
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kankası senle ilgileniyorsa onu kabul etme face.te,
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Isteği beklet,belki dalga geçiyorlardır
    50% (1)0% (0)33% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• isteği beklet ki , neden kabul etmedin diye sorsun... ki sen de '' seni tanıyamadım'' diyebil :P

1|0
    0|0
    • anladım, çok güzel söyledin ya teşekkür ederim,:) ya geri çekerse isteği?=)

• geri çekeceğini hiç sanmıyorum =) ama diyelim ki çekti , yine gelip sana sorar dayanamayıp niye kabul etmedin diye ya da tanışmak için farklı bi yol denemek zorunda olduğunun farkına varır =) ama sormazsa zaten öylesine eklemiş demektir ve senin de dert etmene gerek kalmaz =)

Erkekler Ne Diyor 6

• yazdıklarından bir bok anlamadım.anladıgım tek şey senin bu olay eskiden dallas dizisi vardı ona dönmüş..sana tek tavsiyem kapat facebook unu sen sağ millet selamet..

0|1
    0|0
  • a şıkkı

0|0
    0|0
  • Fotoğrafını beğen.

0|0
    0|0
  • :D gelecegine feysbuk üzerinden karar vermen liseyi yeni bitirmişliğin bi göstergesi bence

0|0
    0|0
  • Belki onunda kıza ilgisi vardır

0|0
    0|0
  • Kabul et düşünmeye uğraşma,bişey yazarsa cevaplarsın,yada silersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mesaj at kim oldugunu sor. istedigi bir soru varsa sana donecektir. sende ogrenmis olursun. kendisine sorsananeden ekledigini cok basit.

0|0
    0|0
  • Isteği beklet,belki dalga geçiyorlardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...