Marsilya Fenerbahçe maçı hakkındaki düşünceleriniz ?

uniteda gs çok pozisyon verdi dediniz 16 net pozisyon yakalamış marsilya vahim bir durum bence ?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• dakika 70 kadar kurgu doğru idi .. mantıken yapılan değişiklikler doğru idi ama yapılan değişiklikleri kurgu ile desteklemedediğin sürece yanlış gibi görünür ..

Madem takımı bu kadar geri yaslayacaksın neden ayağında top tutma yeteneği olan alexi çıkarıyorsun ..

neden bienvenue yi kurtların arasında tek başına atacaktın neden aldın oyuna ?

boşu boşuna taraftardan küfür yedirdin ...

Bir takım geriye yaslanır ama taktiksel olarak ta bu takımın bir çıkış planı olur buldugun topu at ileri yerse mantıgı ile fenerbahçeyi yöenetemezsin ..

Bunu her hocada söyledim gene söylüyorum fenerbahçe gerek transfer leri gerek se taraftarı adına attığı golün üzerine yatmak mantıgından acilen vazgeçmeli ...

Aykut hocanın karşı takımı durduracağım saplantısından bir an önce vazgeçmesi ve fnerbahçenin yakışan kişilikli oyunu oynamasına izin vermesi gerekiyor ..

Ve gördük ki meireles alex ile aynı anda oynadıgında çok daha üretken ... alex saplantından kurtul bir an önce aykut alternatifi olmadıgı sürece alex sahada oldugu sürece diğer oyuncular daha adam gibi oynuyor ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• maçı izlerken bi an kaptırdım falan ilk golden sora hadi hadi falan dmeye başladım sonra ne oluyor lan dedim resmen maç izliyorum olaya bak bi de gol olsun diye izliyorum.penaltı ne onu bile bilmem.kapattım sonra o ne öyle .gol olsun diye maç mı izlenirmiş.

1|0
    0|0
  • Alex çıkmamalıydı.

Not: Gsliyim

0|0
    0|0
    • alex cumurbaşkanlığına adaylığını koysa cumhurbaşkanı seçiceksiniz ne insanlarsınız

• bende gs ylıyım ve alexten gram hazetmem link

• bu yaş grubunda kızların çoğu gs li mi oluyor nedir. sizi gidi pragmatistler sizi bir uefa kupasına kanmış yitip gitmişsiniz

Erkekler Ne Diyor 13

• tek kelimeyle yazık oldu

0|0
    0|0
  • Alexi erken çıkarttı ayrıca şu tektoplara bi çare bulunmalı avrupalılar bizden daha iyi yapıyo bunu hatta daha doğrusu biz yapamıyoruz desek yeridir.Man.u maçında adamların yaptıkları tek ttoplar dün Fenerin yediği tek topdan gol demek Barça felan çıksa karşımıza 5-10 tane yicez.Alex giderse bu takımdan Fenerin seviyesi çok düşer.

0|0
    0|0
  • ya ben beşiktaşlıyım ve seneye artık şampiyon bile ön eleme oynicak.ülke puanı zaten dibe wurdu.kusura bkmasın kimse de beğenmedğinz beşiktaş geçen sene çeyrek finalde şampiyon olan takıma elendi.ondan önce de gruptan çıktı yine.marsilyaya koydk bi kaç sene evvel.man.utd aynı şekilde.üzüldm keşke fb de gs de yeneydi.işşallah toparlar bunları

0|1
    0|0
  • aykut kocaman istifa mümkünse yanında bekiri caneri bienveiu de alsın

0|0
    0|0
  • aykut kocaman yüzüneden maç bozuldu sn 60 dakkada alexi çıkarıyosun durum 2 0 dmekki hersey iyi gdio dğştrceği adam canerdi canerin pili bitti stochu alcaktı hadi bunları gçtm sn hiçmi top oynamadn 85 te stochu sokuyosun durum 2 1 senin savunma yapman lazım skoru koruman lazım bide bienvenü kanserini sokuyon oyuna ben bu adamı düğünüm de oynatmam sok semihi ilerde top tutsun hiç değilse galatasarayı tebrk edrm iyi oynadı

0|0
    0|0
  • şu maçı izleyemedim ya

0|0
    0|0
  • la biz başka maç mı izledik net pozisyonun tanımı mı değişti.

16 net pozisyon verdi diyen sittirsin gitsin onun net pozisyon hesabıyla her maçta 100 gol olur basket maçına döner iş

0|0
    0|0
    • daha düzeyli yorum yapalım anladım sinirlisin dokunsak ağlıycaksın ama bende izledim maçı rezil oldunuz işte.

• kaleyi bulan 10 şuttan 16 net pozisyon çıkardığın için seni bu yılki matematik olimpiyatları aday kadrosuna davet edilmeni isterim

• "kaleyi bulan 10 şutları var 11 tanede kaleyi bulmayan" ? ben maçı izlemedim.. cidden 21 tane şut mu var fener kalesine ?

• bence fener bu macı hakkeden kazanmak istemedei yoksa son 10dk da 2gol birden yenmez tam bir rezalet

0|0
    0|0
  • Aykut İstifa

Not:Madridliyim

0|0
    0|0
  • kaç kaç bitti ?

0|0
    0|0
  • önümüzdeki maçlara bakıcaz

0|0
    0|0
  • şike

0|0
    0|0
  • Ulan bi sie git sende, fenerbahçenin net pozisyonu yoktu sanki hiç ilk yarı gayet iyi oynadık. 2. yarı battı oda tamamen aykutun salaklığından fark atabilceğimiz bi' maçı verdik. Her neyse kardeş Marsilya fransızın en iyi takımlarından berabere kaldık oda iyidir. Size manu koydumu iyi koydu önemli olan orası bide dün Galatasaraylılar iyi oynadıklarını savunuyorlar biz başka bir maç izledik galiba ?

Resmen farktan kurtuldular .. Manu gününde olsa 4-5 olurdu bu maç .. Siz hala yok galatasaray iyi oynadı, 1-0 a seviniyo ak salakları :D Zaten fenerle berabere kalınan maclarada seviniyosunuz siz neyse fazlada uzatmıyorum .

1|1
    0|2
    • unitedla marsilyayı kıyasladın ya futbol bilgine hayran kaldım bide fransanın iyi takımı yaptın fransanın iyi takımı olduğu için uefada demi

• uefa süper kupa hala o müzede biliyorsun değil mi 15 türkiye kupasıda o müzede bir tek şampiyonluk sayıları eşit he ayrıca 89 yılındaki şampiyon kulüpler yarı finalide hala hafızalarda daha kırk fırın ekmek anladın sen onu üzülme bu kadar.

• gizli kullanıcı olmadan da bu yorumları yazabilmek lazım .. marsilya ve manu kıyaslaması da iyiymiş .. bir gün manu'la maç yapma şansınız olursa tekrar konuşuruz bu konuyu :)

Yükleniyor...