Çok uzun süreden sonra bekar kaldım peki ya şimdi n'apacağım?

Ayrılma konusu sevgilim çok kibardı ve artık itici geliyordu bana ben daha çok rahat kızlardan hoşlanıyorum küfür etsin ne bilim tükürsün kolunu omzuma falan atsın gibi şeyler şimdi bekarım napmam gerek artık ? biriyle tekrar cıkmak mı yoksa o kişinin beni bulmasınımı beklemeliyim

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Buradaki baktığım bir çok erkekten yakışıklısın ve albenin var bence sen boşta kalmazsın :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sadece abileri olan erkeklerin aralarında yetişmiş kızlar öyledir .biriki arkadaşım var benim biride fırına servis çekiyor hemde :D

0|0
    0|0
  • Bekle.

0|0
    0|0
  • hayatnı neden ilşkiler üzerne kuruyorsun , bnce bkle doğru kşiyi anında brini bulmak ve arayış içinde olmak çok manasız

0|0
    0|0
  • Helal olsun sana.Sevgilinle ilgili sorular hiç bitmiyor.

0|0
    0|0
  • :D benim gibi kızlarında kıymeti biliniomuş gözlerim doldu sadece küfür konusu hariç ..

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
  • Holigan kız aranıyor.

0|0
    0|0
  • ankarada yaşıyorsan keçiörene gel çok bulursun öyle tipitipler bol :D

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• dostum senin bir kıza ihtiyacın yok ki..senin bir kızdan beklediklerin erkek arkadaşlarından bir farkı yok ki..bir olay cinsellikse onunda yolu var..bence sen bir süre hemde bayyaa uzun bir süre yalnız kendini bir dinle..sana vereceğim tek akıl,aklın varsa yalnız takıl..

not:kadın dediğin kadın gibi,adam dediğinde adam gibi olacak..sana bir abi tavsiyesi..;)

2|3
    0|0
  • Eliz.. akar :d

0|1
    0|0
  • Dulsun sanırım.Kaçıncı boşanman?

0|0
    1|1
    • 3 kızla cıktım işte 22 yaşına giricem hesapla :)

• "Cidden eğleniyor musun?" dedi.

• 2 eksiyi birbirimize vermiş olma ihtimalimiz?

• soracagın soruyu

0|0
    0|0
  • bulursun merak etme

0|0
    0|0
  • Her gün başka bir kişilikle geliyorsun. NEYYMİŞİN ARKADAŞ SEN YA!

0|0
    1|1
    • alal sevgilim var oldunu zaten demiştim ben sorularımda genelde patatestle ilgili :D

• Bir de o lafı dedin @soran.Seni şikayet edeceğim diğer tarafta.En ağır cezayı alacaksın.

Yükleniyor...