Spordan sonra yemek?

3 gündür spor salonuna gidiyorum ve deli gibi çalışıyorum zayıf değilim az bişi yağım var onu yok edip kas yapcam neyse sorum şu öğrenciyim annemle yaşıyorum az önce spordan geldim ve yemek olarak salçalı makarna var sizce yemelimiyim yoksa daha az kalorili bir şeyler mi atıştırayım? (vücut geliştirme konusunda bilgili abiler yazarsa sevinirim)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Deli gibi spor yapma 45 antrenmanda 45 dk sürmeli sonra protein içeren yiyecekler beslen kolay yolu ton balığı ye çıkart ye kalori spordan önce yiyeceksin ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Spordan sonra mutlaka yemelisin ama eiweiß ağırlıklı olursa Yaptığın spor daha cok işe yarar

0|0
    0|0
  • spordan sonra yemek yenmez önce yenir çünkü yediklerin istemezsin bunu bir uzman demişti

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• spordan sonra karbonhidrat takviyesi önemli ama pilavı öneririm hatta esmer pirinçle olsun. yanınada 2 parça tavuk göğsü yersen çok güzel olur :) ve bütün yemeklerin zeytin yağıyla pişsin ayçiçek yağını kullanma

0|0
    0|0
  • Bulk döneminde isen istedigini ye define dönemindeysen protein agırlıklı

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı yağsiz beslenmen gerek. Uyku saatine yakın vücuda sokulan karbonhidrat yağlanmaya neden olabilir.

0|0
    0|0
  • makarna iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...