Karakter testi yapar mısınız?

Erkekler öncelikle kadının dondurmayı nasıl yediğine bakarak karakter testi yapar mısınız..siz bayanlar bu konudaki fikriniz nedir?:))

Güncellemeler:
arkadaşlar öncelikle yanlış anlaşılmaya mahal vermiyelim.sadece böyle bir şeyi duyduğum için ne kadar doğru ne kadar saçma olduğunu öğrenmek istedim.hepinize teşşekkürler...

0|0
1313

En İyi Erkek Görüşü

• 3 tane yanlış karakter tanımlamasını paylaşarak bu geceki sosyal hizmetimi tamamlıyorum:

1. Yalama: Dondurmayı yalayarak yiyen kız French hastası değildir.

2. Emme: Dondurmayı (Özellikle buz parmak gibi buzlu olanları) emerek yiyen kız oral seks açlığı çekmemektedir.Antreman yapmıyordur.

3. Isırma: Dondurmayı ısırarak yiyen kız hard core tipi cinsel ilişki tutkunu değildir.Belki hayatında kolunu bile ısırmamıştır.

Bu 3 maddeden yola çıkarak en büyük derBir kızın bekareti dondurma yiyişinde veya genital bölgesinde değildir.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• o anki ruh halime ve açlık durumuma göre yiyişim değişir.

0|0
    0|0
  • hay dondurmaya...

2|1
    0|0
  • Karakter testinden çok karaktersizlik testi olmuş.

3|0
    0|0
  • Soruyu ilk gördüğümde hiç kimse yorumda bulunmamıştı yorum yapmaktan vazgeçtim kategori kişilik ama bence içerik buram buram cinsellikti nitekim verilen cevaplar ve soranın cevaplar üstündeki yorumu bu ileri görüşlülüğümü haklı çıkardı..:)

Seni tebrik ediyorum arkadaşım konularla kategori ilişkin muhteşem..

0|0
    0|0
  • sokakta dondurma yemiyorum ama çok severim dondurmayı limonlu,börtlenli,vişneli,

ısırarak yerim bide ..ne var bundaki

0|0
    0|0
  • dondurma yiyerek karekter testi bir nevi vücut dili gibi he daha mantıklı karekter testleri oldğunu düşünyorum tabi bu bir erkekse mantığı es geçebilirm

0|0
    0|0
  • Bu yüzden dondurma yemiyorum ...

0|0
    0|0
  • dondurmayı ısırarak yiyorum.sonuc ?

0|0
    0|0
  • Saçma, dondurma yemeyenler karaktersiz mi oluyor.

0|0
    0|0
  • Tanrım asansör yolla.

0|0
    1|0
  • saçma

0|0
    0|0
  • beyin felç :s nasıl bi düşüncedir kardeşim bu ya...

0|0
    0|0
  • sırf sizin iğrenç düşünceleriniz yüzüneden tabakda dondurma alıyormm ..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• daha ziyade kadınların dondurmayı nasıl yediklerini izleyen erkekleri gözlemleyerek abazalık katsayısı hesaplaması yaparım. kesin sonuç verir, tavsiye ederim.

2|0
    0|0
  • onu bunu bilmem de ayak parmaklarına oje sürmemiş bir kadın sade aoç dondurması tadında olabilir ancak

1|0
    0|0
  • çok saçma bi test

1|0
    0|0
  • Benim için en zor olanı dondurma yiyen kız üzerinde karakter testi yapmak olur herhalde.

1|0
    0|0
  • Dondurmayı yiyişine bakarak karakter testi yerine yalama potansiyeline bakarın evlat :PP

1|0
    0|0
  • Bu soruya bir karakter testi yaptım mesela.

1|0
    0|0
  • :D o nasıl bir şeymiş öyle yaa yapmam aslaa ama bakarım orda sıkıntı yok :D

0|0
    0|0
  • bnu tarz sorular tavan yaptı bu gece.

0|0
    0|0
  • Dordumayı yalıyorum sonuç ?

0|0
    0|0
  • Dondurma yemekle ne alaka... O nimet arkadaş aklınıza kötü şeyler gelmesin..

0|0
    0|0
  • Ne kadar yaratıcı insanlarr var, birde beyin göçü var diyollar.

4|0
    0|0
  • Yoo, ne alaka ki?

1|0
    0|1
Yükleniyor...